VIKTORIÁ

Stěhování do ciziny?

Chci se zeptat, kdybych se stěhovala do Anglie nebo do Španělska, co vše bych musela zařídit? Práci bych si našla až tam.. Neznáte nějaké stránky s pronájmem bytů poblíž Londýna nebo kdekoliv ve Španělsku? Moc děkuju:)

Nejlepší odpověď
badisko

Nic moc zbalit batoh a pas do srajtofle dat penize a odjet …pracovni povoleni bylo v Anglii zruseno stejne jako oznamovaci povinost…do londyna bych se nehnal je tam dost draho ..a okoli je natom podobne …pocitej s tim ze praci tam budes hledat treba i mesic zalezi na regionu kde budes ..takze to bude chtit dost penez na bydleni a dopravu take jidlo neni zadarmo …v CR nemusis nic ..pokud jsi na UP..tak ze odhlasit a nahlasit sve pojistovne ze letis za kopecky to je vse …jsi v EU takze to zase tak tezke neni …jjnak se podivej tady bude tam urcite hodne zajimavejch veci co se ti budou pred odjezdem a po prijezdu do zeme kde mas namireno hodit …http://www.mzv­.cz/jnp/

Další odpovědi
England1522

Je nejdříve dobré navštívit Londýn a poptat se tam o pronájmech pak by jste zaplatila nájem a nadále by jste se odstěhovala do Londýna.