misanek

Stěhování

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli při stěhování do jiného nájemního bytu,musím starý podnájem vyklidit do posledního placeného datumu v měsíci a nebo třeba až 3 dne nového měsíce,bez toho abych musela platit nájem za další měsic?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Záleží na dohodě. Nevím jestli ještě platí, ale dřív bylo, že do 15-tého se neplatilo. Jenže to byly všechny byty státní. Platilo se v jednom a v druhém ne. Pokud jsi se stěhovala-vyklidila byt až 17-tého, platila si ten starý, ale ne nový.
Dnes je skoro vše soukromé a jak říkám záleží na dohodě.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

koreg

Co se týče stěhování, tak mohu doporučit firmu http://www.ste­hovanilevnepra­ha.cz. Stěhování jsem měl tak bez starostí a nervů. Firmu Stěhování levně Praha, jsem si vybral z důvodu, že jsem si přál kvalitní a spolehlivé služby v oblasti stěhování bytu a to se mi od této firmy dostalo. Než se začalo se stěhováním, tak mi nabídli bezplatnou nezávaznou prohlídku technikem. Přepravky a krabice také nemusíte shánět.