helcaify1

Stěhováci z okolí Brna

Budeme se za měsíc stěhovat a já stále nemohu najít solidní stěhováky z Brna. Posledně jsem využila služeb firmy Staněk ale bohužel s nimi mám špatné zkušenosti. Rozbitý nábytek, stále jen kouřili místo aby pracovali a cena byla opravdu šílená. Znal by někdo nějakou dobrou firmu, se kterou máte třeba zkušenosti?
Doplňuji:
ocko chtěla bych vám moc poděkovat. Včera jsem jim psala orientační email a pán mi obratem na to volal a vše řešil. Zítra dojede aby spočítal kolik by nás stěhování asi stálo. Opravdu jsou to moc milí lidé! Díky :)

Nejlepší odpověď
anonym

Já mám velmi dobrou zkušenost s touto firmou:

Náš týmVšichni naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti se stěhováním. Průběžně se vzděláváme a školíme, abychom Vám dokázali poskytnout v našem oboru skutečně špičkové služby. Neváhejte a kontaktujte nás.

Vedení společnosti
Miroslav Dziadura
■ředitel společnosti
■Telefon: +420 734 570 755
■E-mail: mdziadura@movingbrno.cz

Doplňuji:
Rádo se stalo. Jsou to skuteční profíci. Byla jsem opravdu překvapená kvalitou jejich služby. Mně všechno přestěhovali bez jediného škrábanečku, v klidu, vše řešeno s maximální ochotou a za velmi přijatelné peníze.

anonym

Panu Dziadurovi vyřiďte, prosím, pozdrav z Turnova.