Avatar uživatele
helcaify1

Stěhováci z okolí Brna

Budeme se za měsíc stěhovat a já stále nemohu najít solidní stěhováky z Brna. Posledně jsem využila služeb firmy Staněk ale bohužel s nimi mám špatné zkušenosti. Rozbitý nábytek, stále jen kouřili místo aby pracovali a cena byla opravdu šílená. Znal by někdo nějakou dobrou firmu, se kterou máte třeba zkušenosti?
Doplňuji:
ocko chtěla bych vám moc poděkovat. Včera jsem jim psala orientační email a pán mi obratem na to volal a vše řešil. Zítra dojede aby spočítal kolik by nás stěhování asi stálo. Opravdu jsou to moc milí lidé! Díky :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, anonym před 4051 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já mám velmi dobrou zkušenost s touto firmou:

Náš týmVšichni naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti se stěhováním. Průběžně se vzděláváme a školíme, abychom Vám dokázali poskytnout v našem oboru skutečně špičkové služby. Neváhejte a kontaktujte nás.

Vedení společnosti
Miroslav Dziadura
■ředitel společnosti
■Telefon: +420 734 570 755
■E-mail: mdziadura@movingbrno.cz

Doplňuji:
Rádo se stalo. Jsou to skuteční profíci. Byla jsem opravdu překvapená kvalitou jejich služby. Mně všechno přestěhovali bez jediného škrábanečku, v klidu, vše řešeno s maximální ochotou a za velmi přijatelné peníze.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Panu Dziadurovi vyřiďte, prosím, pozdrav z Turnova.

před 4051 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek