Mika47

Stefanovy deníky navazují na upíří deníky nebo naopak? diky

Doplňuji:
Díky za snahu ale stejně jsem nepochopila jestli si mám stefanovy deníky přečíst dříve než upíří deníky. Stefanovy deníky sice předchází upířím deníkům ale nejsou tam nějaké informace které potřebuju vědět z upířích deníků abych pochopila ty stefanovy?

Odpovědi
iceT

stefanovy deníky by měly předcházet událostem v Upířích denících
Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky.

8. září 1864. Ona není tím, kým se zdá. Mělo by mě to překvapit? Vyděsit? Ranit? Jako kdyby nic z toho, co jsem znal, z toho, co jsem se naučil, z toho, čemu jsem celých sedmnáct let věřil, nebyla pravda.
Ještě jsem cítil, jak mě líbala, jak mi svými prsty tiskla ruce. Pořád jsem po ní toužil, a přesto mi v uších zněl hlas rozumu: Nemůžeš milovat upíra! Kdybych měl jednu z jejích sedmikrásek, mohl bych otrhávat lístky a nechat kytku, aby rozhodla za mě. Mám ji rád… nemám ji rád… mám… Miloval jsem ji. Určitě. Na tom, co bude dál, mi nezáleželo. Mělo se moje srdce ubírat tímto směrem? Kéž bych měl mapu nebo kompas, aby mi ukázaly cestu. Ale ona má moje srdce a je mojí zářící hvězdou… a to by mělo stačit.

Toto je první díl v edici Stefanovy deníky.
Doplňuji:
http://e-book-elektronicke-knihy.heureka­.cz/upiri-deniky-stefanovy-deniky-zrozeni/#utm_me­dium=cpc&utm_sou­rce=google&ut­m_campaign=Dy­namicke-reklamy&utm_ter­m=_inurl:knihy­.heureka.cz&gclid=CIX­fs_jekLkCFQSS3go­dUDsAMw

iceT

tak to fakt netuším,nečetla jsem zatím ani jedny Deníky,ale logicky vzato,pkud se děj odehrává v 19 století,asi těžko tam budou informace z budoucnosti.Pokud se týká mě,tak bych si přečetla asi první Stefanovy deníky a pak šla až na ty druhé,Upíří deníky.Podle mě bude jen lépe vykreslena postava Stefana i Damona.