maia

Steel boty a zima…

Dobrý den, mohu se zeptat je v seel boteg tzv. gládách v zimě zima? :) (nemyslím zateplené boty) tyto: http://www.ste­elboots.cz/in­dex.php?zobraz=pro­dukty&detail=29 :) Děkuji

Nejlepší odpověď
Kric.ouwner

Steelsky na zimu moc nejsou , většinou nejsou zateplený :D , ale nějáký model by se určitě našel.

Další odpovědi
terry

Záleží na tom, jak velká je zima, teď je třeba prosinec a zima moc velká není. v mínus 20, to je jiné.
Pak taky záleží na tom, jaké budeš mít ponožky (jsou velké rozdíly v použitém matriálu) a jestli je máš na noze akorát nebo jestli je máš trochu volnější.