Avatar uživatele
oselik

Steam-ztracené heslo

Mám takový dost veliky problém, mám steam už delší dobu a heslo jsem měl zapamatované od té doby , kdy jsem to založil a to je už hodně dlouho, teď jsem se něchtěně odhlásil a nepamatuju si heslo , znám jméno , ale nzenám heslo , bohužel e-mail , na který jsem si to registroval neznám , nebo respektive jsem klikl na odkaz od jednoho hackera (nechtěně) a on mně změnil heslo na e-mail ,takže si ho nemůžu nijak vygenerovat , neznám , ani nějaký aktivační kod na steam , nikdy mě nenapadlo ,že to budu potřebavat , problém je ten ,že tam mám aktivované hry , které si na dalších účtech aktivovat už nebudu moct , čekal jsem ,že mně to nabídne kontrolní otázku a já zadám odpověď a pošle mně to heslo na jaký koliv e-mail , ale chyba lávky , steam nabízi jen poslat na e-mail , který už nemám , nebo zadat kod , který jsem si před lety , když jsem to instalval , tak jsem si ho nezapsal.

TAKŽE PROSÍM O NÁVRHY JAK Z TÉTO SITUACE VEN , ZKOUŠEL JSEM NĚJAKÉ HESLA, KTERÁ MÁM JINDE , ALE NEJDE TO A HESLO SI NAPAMATUJU , EXISTUJE JEŠTĚ NĚJAKÝ ZPŮSOB , JAK ZÍSKAT TO HESLO?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, iceT před 4510 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Kontaktuj správce mailem či telefonicky (helpdesk), mohl by pomoci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RomanP

ANO EXISTUJE. VZPOMENOUT SI

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek