oselik

Steam-ztracené heslo

Mám takový dost veliky problém, mám steam už delší dobu a heslo jsem měl zapamatované od té doby , kdy jsem to založil a to je už hodně dlouho, teď jsem se něchtěně odhlásil a nepamatuju si heslo , znám jméno , ale nzenám heslo , bohužel e-mail , na který jsem si to registroval neznám , nebo respektive jsem klikl na odkaz od jednoho hackera (nechtěně) a on mně změnil heslo na e-mail ,takže si ho nemůžu nijak vygenerovat , neznám , ani nějaký aktivační kod na steam , nikdy mě nenapadlo ,že to budu potřebavat , problém je ten ,že tam mám aktivované hry , které si na dalších účtech aktivovat už nebudu moct , čekal jsem ,že mně to nabídne kontrolní otázku a já zadám odpověď a pošle mně to heslo na jaký koliv e-mail , ale chyba lávky , steam nabízi jen poslat na e-mail , který už nemám , nebo zadat kod , který jsem si před lety , když jsem to instalval , tak jsem si ho nezapsal.

TAKŽE PROSÍM O NÁVRHY JAK Z TÉTO SITUACE VEN , ZKOUŠEL JSEM NĚJAKÉ HESLA, KTERÁ MÁM JINDE , ALE NEJDE TO A HESLO SI NAPAMATUJU , EXISTUJE JEŠTĚ NĚJAKÝ ZPŮSOB , JAK ZÍSKAT TO HESLO?

Nejlepší odpověď
www

Kontaktuj správce mailem či telefonicky (helpdesk), mohl by pomoci.

Další odpovědi
RomanP

ANO EXISTUJE. VZPOMENOUT SI