Pajuza

Mám hrát na Steamu první epizodu pořád dokola, abych dostala další sběratelské karty? Mám zatím tři.

Dobrý den, na steamu jsem začala teprve nedávno a mám nějaké sběratelské karty z jedné hry, která je ve formě příběhu, Life is Strange, a k tomu, abych dostala další sběratelské karty… Mám zatím 3… Mám první epizodu hrát pořad dokola?… Abych dostala další, nebo jak?… Děkuju

Odpovědi
briketka10

U hry by měl být návod, jak ji hrát.
Přečti si ho, když má příběh, měla
by pokračovat, ale určitě ne tak, že
budeš hrát první epizodu pořád dokola,

MrnousakCZE

Stačí hru prostě hrát, nemusíš hrát určitou část, ale myslim že zrovna u Life is Strange dostaneš max 3 karty a zbytek musíš dokoupit za pár centů nebo vyměnit, sou tam i nějaký přídavný balíčky ale ty nevim jak fungujou