Hammy

STEAM- hra za peníze zdarma na určitou dobu?

Potřeboval bych poradit. Na STEAMU ve své knihovně her občas vidím hry, které jsem si nezakoupil,nic a je unich napsáno například 6 days left, po se ta hra dá normálně stáhnout zdarma až po tu dobu, kdy právě uběhne ta doba a pak už je zase za peníze. Tedy, pokud bych si ji stáhnul teď, už by byl moje i po uplynutí té doby neboby se mi pak smazala nebo bych musel něco platit či jak ?
Doplňuji:
Omlouvám se za chyby v textu.

Odpovědi
Quimby

Většinou jsou víkendové hry zdarma, začíná to někdy v pátek a končí v neděli.
Jde o to, že daná hra je o víkendu zdarma a můžeš ji hrát jak chceš, ale po víkendu už hrát nejde, to by sis ji musel koupit.Nainsta­lovaná ti ale zůstane.

Fůfan

tyto hry (jak už řekl Quimby), jsou automaticky vložené do tvé knihovny, tím ti dokazují že je víkendová akce, nebo bude třeba na týden tato hra zdarma. pokud si ji nainstaluješ, můžeš ji po celou tu dobu hrát. jakmile vyprší ta akce, a budeš chtít tu hru spustit, automaticky ti vyskočí okno ke koupi-->máš už 2 možnosti, buď si tu hru koupit, nebo jednoduše hru odinstalovat z počítače (kliknutí pravým tlačítkem na hru v knihovně a dáš odstranit místní obsah) toť vše.
sám toto využívám, například když byl Payday 2 o víkendu zadarmo, hned jsem si ji vyzkoušel, nakonec mám jednodušší rozhodování, jestli si tu hru koupím, nebo se rozhodnu že ne.

pohoja

Ty nejlepší hry ZDARMA – nechybí ani pecky jako World of Tanks, sportovní Boxing Duel, skvělá antická Grepolis a spousta dalších!

http://zdarma-onlinehry.cz