HelpMine

Ste sexy????

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano

Ano, teď víc než kdy jindy,, 🙂

Další odpovědi
led

Ano

Prirodzene, pozrite si moju odpoveď na vašu otázku:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/delate-to-s-ochranou
už si ma viete predstaviť?

Illines

Ano

Lepsi jsi nevidel.

Drap

Ano

Ano, možná že i ne. Dávno jsem již zapoměl, co to znamená

JančaKucera4

Ahoj, jsem si jistá, že ve svých nových dámských plavkách vypadám opravdu sexy. Když jsem nedávno jela na wellness dovolenou, tak jsem nemohla odolat a musela jsem si pořídit nové plavky. Perfektně mi padnou a cítím se v nich sebevědomě a atraktivně. Vždyť nejde jen o to, jak vypadáme, ale i o to, jak se cítíme.

terkaprihodo

Asi spíš otázka na mého manžela, ale myslím si, že ano. :) Čas od času si teď dopřáváme i takové ty sexy masáže. Zkoušeli jste to? Nás to napadlo poprvé poté, co jsme měli možnost vyzkoušet erotické masáže Praha v jednom profi salonu.Fakt to stálo za to, tak jsme si řekli proč to nezkusit i jen tak doma. :)

XenieRo

To nevím :D Ale dělám vše pro to, abych byla 😛