Miroslavst

Stažení viru do počítače – kde, jak?

Kde by se dalo stáhnout třeba na flaskdisk nějaký ale opravdu účinný vir, který by mazal data po vložení flaskdisku do počítače a spuštění. Ale stáhnout tak, aby to nepoškodilo počítač.
Doplňuji:
Spíš by se jednalo o zabezpečení dat v počítači jako taková poslední záchrana před zneužitím. Něco jako když ve sci-fi filmech stiskne autodestrukci.
Prostě vložím flešku otevřu soubor a je hotovo.
Nejde vůbec o to někoho poškodit, ale zcela jako poslední pojistka. Mohl bych mít i v počítači, a jen já bych věděl, že nesmím použít. neoprávněný přístup=samodes­trukce.
Takže asi tak nějak.

Nejlepší odpověď
ten který je

Miroslavste,Vy roštáku!

Další odpovědi
anonym

tak asi takhle, dnes uz zadny vir neumi fyzicky poskodit pocitac (nektere kdysi davno dokazaly znicit disk rozkmitanim hlavicek, ale to uz je davna minulost) … ta doba kdy meli aplikace primy pristup k hardware je davno pryc … dnes viry takrka vyhradne pouze slouzi svemu panovi, ktery dava prikazy nadalku a jsou tak schopny zajistit nejakou organizovanou cinnost kterou provede obrovsky roj zavirovanych pocitacu … obvykle jsou to prikazy souvisejici s provadenim dos utoku na cizi pocitace nebo rozesilanim spamu … primo destruktivni cinnnost v pocitaci dela opravdu malo ktery. Pokud takovy potrebujete, napriklad vymazat nepozornemu uzivateli ktery vlozi vas flash disk veskera data ve slozce dokumenty … Muzete si ho celkem snadno napsat sam…to je ostatne nejjistejsi protoze nove napsany virus neodhali antivirovy program … pokud ma vsak dotycna obet zalohu svych dat tak mnoho skody nezpusobite … co vas to vlastne napadlo, o co ma konkretne jit ? Nekdo vam prebral divku ? Neni lepsi se s tim smirit ?? 🙂

no na kazdy pad k odvete by mohl stacit snad i jen jediny prikaz v *bat souboru a iniciacni skript autorun.inf

DOPLNENO: Aha no pokud vam jde o samodestrukci tak je to samozrejme mnohem jednodussi … proste si cely svuj disk zasifrujte pomoci programu TrueCrypt (pri startu pocitace budete zadavat desifrovaci klic) … „samodestrukce“ pak spociva v tom ze pouze vypnete pocitac a nikdo se nikdy k jeho datum nedostane … naopak to co vy byste rad pouzil jako samodestrukci by ve skutecnosti tak spolehlive nebylo a k datum by se dalo velmi snadno znovu dostat.

Filip Rovný

že se nestidíš už jsem tě nahlásil víš že používní virů je nelegální!!!!!