Natee

Stažení vánočních koled

Ahoj, potřebuji někde postahovat vánoční koledy, ale nechce se mi stahovat každou zvlášť. Myslíte, že bude na ulož.to něbo někde jinde nějaký balíček koled?

Nejlepší odpověď
Drap

Před několika dny jsem dostal koledy mailem, snad je ještě najdu. Pošli mail a pokusím se ti je poslat

Další odpovědi
hanulka11

zkus to zde hned na začátku máš na výběr

http://www.wa­rezforum.cz/vi­ewtopic.php?f=112&t­=275821&start=15

lexx

Mám celkem 3 CD, různé, neopakují se. Zašlu e-mailem když tak ale v MP3 kvůlí velikosti. Nebo poštou vypálené na CD-R, zdarma jen za cenu disku (5.-Kč) + poštovné. V LIDLU jsem viděl CD 20 koled za 39.-Kč.

fablen

máme doma rockové s Petrem Šiškou a nemají chybu. Minulý týden jsem si z levných knih objednávala za 69,– Vánoční písně a koledy (zpívají Lucie Bílá, Kamil Střihavka, Vilém Čok, Zuzana Navarová, Hana Křížková, Tomáš Trapl, Leona Machálková, Richard Tesařík, Vladimír Tesařík, Linda Finková a další.)