Markéta S.

Stažení fotky z google drive (mobilního) do mobilu, aby fotka měla formát jpeg a ne pdf?

Ahoj, mám problém, mám google drive, z pc jsem si nahrála dvě fotky ve formátu jpeg. V mobilu mám apk google drive a ty dvě fotky si chci stáhnout. Stáhnu si je, bohužel ve formátu pdf. Nejde to nějak udělat, či znáte někdo nějaký fígle a tipy?

Odpovědi
badisko

hm …to mas tezky …predne je blbost pouzivat Google Drive …kdyz je tolik ohodne lepsich cloudu .....pokud tonelze standartne stahnout tak si preoste jen predelej format fotografii …pokud se jedna o 2 fotky tak treba zde online …>> http://www.per­fectphoto.cz/?ln=CZ jen ji tam nahrajes a pak das ulozit jako JPEG…pokud se jedna o vice fotografii tak si stim s prehledem poradi program Format factory …zde ke stazeni ..... >>> http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/
program dokaze predelavat obrazky ..video a audio formaty … myslim ze tento program by v zadnem PC nemel chybet …take dokaze strihat videa atd …

anonym

Print Screen