picnimok

Stažené hry na pc ke hraní ihned

Jde o to že neumím rozjet crascklou hru..DAEMON Tools Lite mám nainstalovaný, ale prostě nevím jak to přepsat..otázka zní: jsou ke stažení hry, které swtáhnete, nainstalujete, a mužete ihned hrát, aníž by jste museli crackovat a cdalší věci k tomu..dík

Odpovědi
rety

Najde se pár vyjímek, ale tak z 90ti procent je nutno použít nějaký crack/serial/lau­ncher.
P.S. U většiny takovýchto her s crackem je návod jak nato. Většinou se to jmenuje Read me. Samozřejmě anglicky

GangstaHelper

Ano, existují i takové hry, které se nemusí crackovat.

Stahují se snadno na torrentech pod značkou „skullptura“.

Jsou zabaleny speciální optimalizovanou metodou, takže jsou o dost menší, než ostatní verze, ale instalace chvíli trvá (5–20 minut). Doba stažení je ale kratší.

SinceX

Můžeš stahovat hry s koncovkou bat. je to hra, která je „nainstalovaná“ a tobě stačí jí pouze rozbalit kliknutím na Setup.bat, je to sice menší, v nějakých hrách nemůžeš měnit grafiku, přesto máš plnou kampaň atd..:)