Drap

Stavíte někdy v zimě sněhuláka, nebo něco jiného ze sněhu ?

http://letecka­posta.cz/742789006
Doplňuji:
Já si stavím ze sněhu věci každoročně, některou zimu i několikrát. I když to neni žádné speciální hoby, výtvarně taky nejsem moc zdatný, tak to dělávám pro sebe i pro ostatní jen tak pro radost. A už více než 50 let

Nejlepší odpověď
briketka10

jo jo postavila jsem si malýho skřítka na zahrádce ten se rozpustil, jak pršelo měla jsem z ní rybník ten zamrznul v krásné kluziště..
dlóuho jsem se tak nenaklouzala..
Doplňuji:
czechrapsind psal, že na leteckou poštu platí Explorer a Powerpoint no a s tím já nepracuji..
vytvářet to tedy bohužel neumím..

Další odpovědi
Sůwa

No jo, tak na tohle nemám ani schopnosti, ani ten správný sníh, ale je to nádhera. Jednou jsme s dětmi místo sněhuláka udělali sochu ženy v životní velikosti, ale pro jistotu klečící, aby byla stabilnější. Druhý den tam děti nadšeně vedly tatínka, jenže socha už nebyla – někdo ji rozkopal.
Kdybych věděla, jak používat leteckou poštu, taky bych ji občas využila. Poradíte mi?

Damiana

Sněhuláky jsme stavěli pravidelně. Maminka mi vždycky dělala takového malinkého, ze sněhu na parapetu. Měla jsem ho ve svém pokoji za oknem a z druhé strany krmítko… Nedávno sněhového panáčka udělala našemu pesanovi a ten z něj zuřil!
Kdysi jsme zkoušeli postavit iglů. Vypotřebovali jsme sníh všude kolem a uplácali jakousi sněžnou boudu. Vypadalo to ale dost divně. Kolem byla docela zelená tráva a na ní stála ta sněhová chaloupka. 🙂
Před Vánocemi jsem viděla na Hlavní třídě v Mariánských lázních před jednou restaurací opravdu obřího sněhuláka. Měl více než tři metry. Teď už po něm není ani loužička.

pizlicka

s mym bratrem,jsme si hrali na hovnivali.vale li jsme snehovou kulicku od zastavky az k jeho domovu.to nam bylo skoro tricet:-)nez jsme to dovaleli,byla z toho obrovska koule.skoda,ze se rozpulila,nasledne jsme ji s krikem uaaaa,rozdupali:-)