led

Stává se ze sociální sítě Facebook spíše prostředek reklamy?

http://pisurad­.cz/tema-dne/tema-dne-stava-se-ze-socialni-site-facebook-spise-prostredek-reklamy/
Súhlasíte s autorom?
Neviem, do čoho to zaradiť. Podľa mňa je to aj spoločenská otázka

Odpovědi
Rohlik

Misto pro reklamu na FB delaji hlavne uzivatele, kdyz lezou do skupin, ktere se jen snazi nabrat co nejvetsi pocet lidi a pak takovou skupinu prodaji a majitel tam pak dava na zed ruzne reklamy, apod..
Takze kdyby se zmenilo chovani uzivatelu FB, tak by na tom FB nebylo s reklamou tak spatne…