lenkaacer

Stává se vám,že zapomínáte?

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano, docela často a někdy je lépe zapomenout- třeba na křivdy.

Další odpovědi
1popelka1

Snad skoro všechno od mých 25ti, aspoň si tak pamatuji, co jsem se naučila na studiích, od té doby nějak zapomínám, těžko se soustředím, špatně se mi u učilo… no ale aspoň nic nevyzradím :)

quentos

jo, furt někde něco. Nedávno jsem přijel z mistrovství republiky ve scrabblu v Sázavě (cca 300 km); nechal jsem tam čepici a sluchátka. Naštěstí se obojí našlo a pošlou mi to.