briketka10

Stává se Vám, že slyšíte písničku, líbí se Vám, třeba si ji i pobrukujete..

stáhnete si ji třeba do mobilu a pak ji hrají pořád a pořád je z ní odrhovačka co uděláte ?
Doplňuji:
jo tak jsem to asi myslela !

Nejlepší odpověď
tom004

To si ji ani nemusím stahovat do mobilu.Stačí,když ji ráno slyším,celý den se mi motá v hlavě,pořád si ji pohvizduji,a na pár dní ji „nenávidím“. 🙂

Další odpovědi
annas

Podobná otázka již byla položená.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prozpevova­ni-ve-vane-sprse

hanny 2

Jak kterou,ta co ji mám staženou v mobilu,se mi líbí pořád.