poa.li

Stává se vám, že si občas uvědomíte, že děláte něco, co ani dělat nechcete? A vůbec jste si toho nevšimni..hezké pondělí

Nejlepší odpověď
annas

Jsem si vědomá toho, že občas udělám něco, co jsem neměla v úmyslu. Pak si možná vyčítám, ale skutečnost nemohu změnit.

Horší je, že někdy můj dobrý úmysl (podle mě) jiný špatně pochopí.

Další odpovědi
anonym

No ano. Píšu sem otázky. Nějak jsem si pozdě uvědomil že jsem už žádné pokládat nechtěl.

Moxy

Jo. Člověk si někdy tak zvykne, že už si ani neuvědomuje, že to, co dělá, je ze zvyku a ne proto, že by to chtěl.....