Stává se vám toto také?

pokud máte něco důležitého, třeba pracovní pohovor, tak se výborně připravíte a jak naschvál dostanete třeba rýmu, stává se vám to také?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ano, není to náhoda, ale souvisí to s psychosomatikou.

Další odpovědi:

Zlatý

Jde o psychiku. Rýma ještě jde, hůře jsou na tom ti, kteří v takových situacích dostávají průjem.

Bronzový

Ahoj Ajťáku! Úkaz, o kterém píšeš, je znám lidstvu po staletí pod názvem <zákon schválnosti.> Projevuje se např. v tom, že když ti upadne namazaný krajíc chleba na zem, padne vždy namazanou stranou dolů, nebo v jiných případech tak, jak to popisuješ ty. Zvláštností tohoto zákona je, že když ho předvádíš před lidmi, t.j. když krajíc chleba před nimi upustíš úmyslně, pokus se nepovede. Já tento zákon využíval vcelku úspěšně, když jsem před léty čekával po bujarých večírcích v noci na tramvaj. Nejela a nejela. Když jsem si ale zapálil cigaretu, tramvaj vždy přijela dřív, než jsem ji stačil vykouřit. Zákon schválnosti se mi tak snažil zkazit požitek z kouření. Netušil však, že mi tak přivolal tramvaj, na kterou jsem čekal. Najdi si na něj také nějakou podobnou léčku a budeš mít vyhráno. Hodně štěstí!

Ajtaku !! Vcera koutky , dneska ryma .. vy se nam vazne nikdy neozenite ! :-) -iv-

Bronzový

To se mi bohužel také stává. Třeba minulý rok jsem měla dělat zkoušky z kung-fu na vyšší stupeň. Pečlivě jsem se na to připravovala, abych to zvládla, ale pár dní před tím jsem chytla chřipku i s teplotama. Hrozně mě to mrzelo, protože jsem se na zkoušky těšila a navíc mám možnost k jejich udělání jen jednou ročně...

Diskuze k otázce

Zlatý

led

-iv- nezáviďte.
Nech si pekne tie detské choroby prejde, kým je bronzový, potom už bude mať iné ciele. :-)

anonym

nebojte iv, to mě taky už včera zastihlo :) ale naštěstí žiletka všechno vyřeší :)

a moc vám všem děkuji za rady, bylo to super a nevím, proč sem se tolik bál :)

anonym

Vy jste uz tady ?? Ajtaku ? A jak to dopadlo ?? :-) A vy jste si tou ziletkou urizl cely nos. ?
:-) -iv-

anonym

jj, sem už tady :) tak, začalo mě ještě bolet rameno a chytil sem tik do oka+celý sem se třásl, ale nevím proč, když to bylo vcelku super :)
nn, jen, když se udělá "beďár", tak je nejlepší dle zkušeností jej rozřezat žiletkou :)

anonym

:-)

anonym

Nezavidim Led , jenom doufam , ze mu do zitra vyleze na nose jeste poradnej " bedar " !
:-) -iv-

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.