Mousinek

Stává se vám to taky?

Někdy když usínám tak sebou jakoby škubnu celym tělem jako kdybyh se lekla ale není to přímo leknutí. Netuším co to znamená

Nejlepší odpověď
Terryle

Jo, to je prý normální. Taky se mi to stává a občas to je docela protivný. Já zase kdesi četla, že si mozek myslí, že jsou ochabující svaly poškozené a proto k nim vysílá kontrolní signál, aby je „zkontroloval“… nevím, no. Ale důležitý asi je, že to je normální.

Další odpovědi
anonym

ano stává,je to způsobeno tím že se uvolnují svaly

Miroslavst

taky se mi to stává. Propadnu se někam a trhnu sebou.

elektrikář

Poraďte se z lékařem. Bude to něco z nervovou soustavou. Někdy stačí upravit lůžko jindy nějaké vitamíny, nebo pít minerálku.

hanjimka

Stává se mi to a ještě mě to probudí.To nesnáším.Je to prý tím jak se stažené svaly uvolňují.

ReHu

JJ, tak se mi to občas děje.