Stává se vám také někdy, že napíšete něco těžkého či dlouhého a poté si všimnete, že to nikde není, protože

protože kurzorem myši jste neklikli nikam, kde byste mohli psát? :)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano,několikrát se mi to stalo,to potom můžu „vylítnout z kůže“.

Další odpovědi
Andělé

Stalo několikrát a to mě vzal málem šlak,tak od té doby,když píšu dlouze,si to raději zkopíruju a v případě zmizení,zkopírované znovu vložím a mám klid…:-)

hanulka11

někdy ano a pak když zjistím, že snaha byla marná už nepíši znovu.....

led

Ale ano, hlavne, keď robím niekoľko vecí naraz. Najčastejšie sú to ale preklepy a nedoklepy (vynechaný znak)

anonym

LOL, milej pane, já šilhám od těch čtverečků pod rukama na ty klikyháky před sebou. A když píšu a chci říct Amen, použiju Control S. Tím stvrzuji souhlas, že moje myšlenky vnímá i můj počítač. A když mě zaregistruje, tak si i pamatuje kde to má. Já to pak musím hledat.