Alesh

Stává se vám někdy?

  1. Že jste někomu odpověděli na otázku a někdo jiný místo, aby též reagoval přímo na ní, tak polemizuje s vaší odpovědí, přestože struktura serveru toto nepodporuje?
  2. Že někdo dal palce všem odpovědím na danou otázku a vám ne, přestože byla v podobném duchu či dokonce přesnější a komplexnější, jen aby tu vaší odpověď dostal nakonec. Nevím jak vám, ale mně se to nikdy nestalo.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Taky, já bych spíš server koncipovat jako klasické diskuzní fórům než jak je to teď, mě to připadá lepší, protože některé dotazy jsou fakt na diskuzi.

Nebo, alespoň doprogramovat diskuse stávající např. poslat mail o novém příspěvku v diskuzi, poslat mail o nové odpovědi na otázku, kde jsem odpovídal

Či neomezené doplnění odpovědí

Další odpovědi
anonym

Alesh , ja napriklad davam palce jenom tomu , koho " mam rada " . ! 🙂 Nebo tomu , kdo dava palecky i me . ! 🙂 A vubec se tim od sameho zacatku netajim. ! 🙂
A ted co se mnou ! ?
P.S. Pro Led : Tohle je jedna z mych dobrych vlastnosti. 🙂 -iv-

hanny 2

Spíš si myslím,že se stává,že některé „ty správné odpovědi“,protože už byly vloženy později,zůstanou nepovšimnuty.

Pájo

ad 1)
Kolik lidí, tolik názorů a „správných odpovědí“
Pointa 2)
..je fakt dobrá ;)

led

Do tejto stránky prispievajú ľudia, nie stroje. Takže sa tu prirodzene prejavujú aj ľudské vlastnosti, kladné i záporné.

Deli

No, já to tak do detailu všechno neřeším, takže asi stává, ale nemám čas tento „fenomén“ studovat podrobně 🙂

led

pre -iv-
to, že ste sa priznali a hlásate celú dobu, to je naozaj dobrá vlastnosť, ale…
to, čo ste priznali, nehovorí sa tomu aj inak… (ja tebe-ty mne)?
No ste človek, budiž vám odpustené…

anonym

:-p

led

máte pekný jazyk :)