Kepler

Stává se vám často, že musíte zboží objednat přes e-shop?

Typický příklad: město o populaci 30 000, zboží vůbec nemají, nebo jen za nesmyslné ceny. Nebudete mi asi věřit, ale nedokázal jsem ve městě koupit ani obyčejnou lžíci na obuv. Až jeden prodejce obuvi mi ji dal zadarmo, protože to jinak byl zdarma dárek ke koupené obuvi. Zdá se, že nekteré druhy zboží nevydělávají. Co kupujete přes e-shop a čemu se v takovém obchodě vyhýbáte?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… nic …

Další odpovědi
Lamalam

V e-shopu kupuji pouze knížky a cédéčka. Nic jiného jsem nikdy na internetu nenakupovala a nakupovat nehodlám.

zjentek

Kontaktní čočky s příslušenstvím ..tam jsou ceny skutečně neskutečné.

briketka10

Sekačku na trávu byla levnější než v obchodě a
neplatila jsem ani dopravu.

Mikrovlnnou troubu Sharp s konvekcí až ze
Slovenska též doprava zdarma levná, nebyla
nikde k sehnání až druhý rok tady u nás, je
podobná této, ale tato tu konvekci nemá :
http://www.shar­p.cz/cps/rde/­xchg/cz/hs.xsl/-/html/product_de­tails.htm?pro­duct=R642INE&cat=200

Pak ledničku Guzzanti a mrazáček Guzzanti 50
litrů, protože mají jen 39db a lednice je taky menší.
Stará se mi rozbila a původní mrazák jsem prodala
kámošce za 500,– Kč nehodily by se velikostně vedle
sebe.

Vyhýbám se pouze nákupu mobilu.

andreacucumb

Oblečení, elektroniku všechno. Mám ráda hodně sekáče, takže nakupuju třeba i oblečení tady http://unimoda.cz/. Příjde mi to pohodlnější než se někde tahat.

Emefej

Ještě se mi to nestalo.

JozaK

Přes internet nakupuji snad vše. Co se týče elektra, tak je to na netu u dost levnější než v kamenné prodejně. Preferuji dodání právě na prodejnu, převážně Okay, který mám blízko. Tam si produkt ještě zkontroluji, zda vše odpovídá a není něco špatně. Zatím se mi nic negativního nepřihodilo.