Avatar uživatele
Dismas

Stává se gynekologům, že dostanou v práci erekci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, da ny před 3027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Určitě ano. Takové vyšetření vaginální mykózy nebo provádění potratu musí být nesmírně vzrušující.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Já myslím, že jo…
Občas se to v práci stává třeba i zedníkům, programátorům, kamioňákům…
A třeba i veterinářům, drsný, že jo?
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Možná některým ano.
Znala jsem jednoho gynekologa, který se pokoušel zneužít pacientky. Tehdy nebyly sestry v ordinaci. Kolovalo to o něm ve městě. Později se z něho stal alkoholik.

Že to byla pravda, mně potvrdily dvě dobré známé, které byly z jeho chování vyděšené.

Samozřejmě nikde nic nehlásily, bály se, že se to obrátí proti nim. Raději přešly jinam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejen to, že může, ale byl případ, kdy gynekolog byl souzen za vraždu. Jednou se tak vracel z ordinace, když z poza stromu vyšla žena s tím, že mu ji za stovku ukáže. Páni soudci, nezabili byste ji?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

myslím že ne…je to každodenní všední rutina jako prodávat hamburgery v bufetu na nádru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Samozřejmě, že ano :D
Před lety jsem se na totéž ptala kamaráda gynekologa ;), někteří o tom hovořili sami v rámci vyprávění (hrozný drbny ;))......
6– 7 doktotů v našem špitále bylo sexuálně velmi aktivních (někteří stále jsou) a tu a tam se zcela neovládli již v ordinaci :)
V dnešní době a často i v minulosti bývá na vyšetřovně v ambulantních ordinacích pouze lékař/ka a pacientka, ta případně s doprovodem.
Přítomnost sestry není obvyklá (je ve vedlejší místnosti).
Dva lékaři byli pověstní svými „aktivitami“ (zejména během USG vyšetření), nejlepší chirurgové, ale… oficiálně na ně nebyla žádná stížnost/udání.
Naopak, pacientky mnohdy vyvíjely aktivitu samy.
Pan primář v některých rodinách postupně „obšťastnil“ 3 generace…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Conchus – jedná-li se o bi-gynekoložku, tak squirt nebo tyčka (záleží na pcientkách).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Záleží na úhlu pohledu. Proto jim asistuje švestra. A co gynekoložky? Jak ty se vzruší? Co myslíš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Chudák gynekolog, zavře oči a pořád to něj čučí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

„pacientkách“

před 3027 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Neznamená, když je někdo bi-, že se mu musí líbit každý…a vám jak často „hučí“ v kládě, když jdete nakupovat do supermarketu a stojíte v řadě u pokladny v zapařeném letním období?

před 3027 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

annas > zvrhlík může zneužít ženu i bez erekce.

před 3027 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Lamalam, to je pravda, ale nechtěla jsem zacházet do detailů. Moje kolegyně s ním měla jiné zkušenosti, byť nechutné…

Jinak prý výborný lékař, ale „prasák“.

Možné některé ženy mu „nahrály“, protože se jim líbil, byl to prý krasavec.

před 3027 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek