Dismas

Stává se gynekologům, že dostanou v práci erekci?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Určitě ano. Takové vyšetření vaginální mykózy nebo provádění potratu musí být nesmírně vzrušující.

Další odpovědi
gecco

Já myslím, že jo…
Občas se to v práci stává třeba i zedníkům, programátorům, kamioňákům…
A třeba i veterinářům, drsný, že jo?
😉

annas

Možná některým ano.
Znala jsem jednoho gynekologa, který se pokoušel zneužít pacientky. Tehdy nebyly sestry v ordinaci. Kolovalo to o něm ve městě. Později se z něho stal alkoholik.

Že to byla pravda, mně potvrdily dvě dobré známé, které byly z jeho chování vyděšené.

Samozřejmě nikde nic nehlásily, bály se, že se to obrátí proti nim. Raději přešly jinam.

anonym

Nejen to, že může, ale byl případ, kdy gynekolog byl souzen za vraždu. Jednou se tak vracel z ordinace, když z poza stromu vyšla žena s tím, že mu ji za stovku ukáže. Páni soudci, nezabili byste ji?!

lexx

myslím že ne…je to každodenní všední rutina jako prodávat hamburgery v bufetu na nádru

da ny

Samozřejmě, že ano :D
Před lety jsem se na totéž ptala kamaráda gynekologa ;), někteří o tom hovořili sami v rámci vyprávění (hrozný drbny ;))......
6– 7 doktotů v našem špitále bylo sexuálně velmi aktivních (někteří stále jsou) a tu a tam se zcela neovládli již v ordinaci :)
V dnešní době a často i v minulosti bývá na vyšetřovně v ambulantních ordinacích pouze lékař/ka a pacientka, ta případně s doprovodem.
Přítomnost sestry není obvyklá (je ve vedlejší místnosti).
Dva lékaři byli pověstní svými „aktivitami“ (zejména během USG vyšetření), nejlepší chirurgové, ale… oficiálně na ně nebyla žádná stížnost/udání.
Naopak, pacientky mnohdy vyvíjely aktivitu samy.
Pan primář v některých rodinách postupně „obšťastnil“ 3 generace…

anonym

Conchus – jedná-li se o bi-gynekoložku, tak squirt nebo tyčka (záleží na pcientkách).

Conchus

Záleží na úhlu pohledu. Proto jim asistuje švestra. A co gynekoložky? Jak ty se vzruší? Co myslíš?

mosoj

Chudák gynekolog, zavře oči a pořád to něj čučí.

anonym

„pacientkách“

anonym

Neznamená, když je někdo bi-, že se mu musí líbit každý…a vám jak často „hučí“ v kládě, když jdete nakupovat do supermarketu a stojíte v řadě u pokladny v zapařeném letním období?

Lamalam

annas > zvrhlík může zneužít ženu i bez erekce.

annas

Lamalam, to je pravda, ale nechtěla jsem zacházet do detailů. Moje kolegyně s ním měla jiné zkušenosti, byť nechutné…

Jinak prý výborný lékař, ale „prasák“.

Možné některé ženy mu „nahrály“, protože se jim líbil, byl to prý krasavec.