aramah

Stát je zadlužen,možnost jak pomoci tu je,pomůžete?

Koupíte si akcie? třeba jen za 1000kč?

Nejlepší odpověď
fofbal

Nemusíte si přímo kupovat státní obligace, stačí pochopit proč je stát zadlužen. No a k tomu přizpůsobit i své nároky. To se totiž nebude týkat jen vás ale i vašich potomků.

Další odpovědi
Neguš

Tím,že si koupím akcie,pomůžu i sobě,…pokud bude úrok stát zato.Je třeba si ovšem položit také otázku jak k této situaci došlo,že jsou státy zadlužené,kdo na tom má největší podíl,co musí společnost(vlá­dy)udělat proto,aby k těmto excesům nedocházelo,při­nejmenším ne moc často.
Ovšem příčiny nikdo nehledá-alspoň jsem o tom neslyšel.

aramah

No já si myslím že je to dobrý nápad,ty obligace,když by každý člověk koupil právě za tu jednu tisícovku.Statu by se ulevilo ne?

anonym

A kdybych státu prodal obligaci? Koupil by ji?

kropitko

No ono by se státu ulevilo, kdyby dal každý 100 kč,,kdyby dal každý 1000,– , tak je stát vysmátý :-d

aramah

Abych odpověděla tak já do toho jdu.

kropitko

No to je právě ono,ale kolik bude takových jako Vy??? Nevím, nevím, jestli to má nějaký význam…ale je to vaše rozhodnutí. Netvrdím, že špatné,,,,