jmachan

stat dal cirkvim miliardy.mam dat tri kralum do sbirky nejake penize?jaksi se mi to prici.

Nejlepší odpověď
gecco

Tak nic nedej…
😉
Dary dáváš ze své vůle, ne z ´musu´…

Další odpovědi
Houslovyklic

Za zvážení stojí tohle: Tři králové vybírají na charitu, ne pro sebe (tj. Tvoje peníze nedostanou např. kněží, ale třeba děti z dětského domova nebo nemocní)… Lidé z církve sice vybírají, ale ne pro sebe, takže s takovými restitucemi tohle nijak nesouvisí – církev je tu prostředek, ne cíl…
Rozhodnutí ale samozřejmě zůstává na Tobě. 😉

zjentek

nas ..rat!

Pepa25

Tříkralovou sbírka pořádá Charita ČR na předem ohlášené účely (viz zdroj). S církevními restitucemi to nemá nic společného.

Zdroj: http://www.tri­kralovasbirka­.cz/o-sbirce/vyuziti-sbirky/zamery-aktualni-sbirky/