potížistka

šťastný konec

Dobrý Den jen pro zajímavost by mě zajímalo, které postavy s příběhem jsou vaše nejoblíbenejší a kterým by jsme přáli šťastný konec narozdíl od konce který prožili. Napište i prosím důvod výběru filmu.

Nejlepší odpověď
huxa

Kim, Edward (Střihoruký Edward)

Další odpovědi
frankie89

jiné (napište)

Doplňuji:
Titanik – kapitán a postarší pár manželů na posteli. Bože u toho bulím vždycky jako malá holka, když umírají, to co se děje s Rose a tím jejím milým je mi celkem jedno. Už od mala mám problém s tím, když ve filmu umře starý pán.

pusinka50

Jenny, Forrest (Forrest Gump)

Jednoznačně Jenny se měla dožít stáří, tohle bylo moc smutné, na to, co k ní cítil „Forrest Gump“ a jak ji miloval

Klára K.

Kim, Edward (Střihoruký Edward)