Kaxx

Starý fotoaparát Brillant Voigtlander…

Tento fotoaparát máme doma ale nevíme jaký svitkový film do něj patří. A nevíte taky jestli ještě někdo vyvolává(v Praze) snímky z těchto starých fotoaparátů? Třeba někde ve Vodičkově ulici na Václavském náměstí?
Doplňuji:
Tady je odkaz jak ten fotoaparát vypadá- http://elektro­.aukro.cz/sta­ry-fotoaparat-brillant-voigtlander-i2105391680.html
Předem děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
tom004

Je to dvouoká „falešná“ zrcadlovka na svitkový film 120.U nás vyráběný se jmenoval Flexaret.Filmy se dají koupit,kde je vyvolávají budou vědět na prodejně fotomateriálu. Trochu historie je v odkazu.

http://www.fo­tografovani.cz/ar­t/fotech_df/his­toricka-technika-flexaret.html

Další odpovědi
Děda Louda

Obrať se na:
Centrum FotoŠkoda – specialista na foto a příslušenství … Centrum FotoŠkoda, Palác Langhans,Vodičkova 37, Praha 1, 11000

Děda Louda

Ad tom004: Proč by měla být zrcadlovka falešná? Její zrcadlo je přeci naprosto pravé, narozdíl třeba od aparátů se zrcadlem polopropustným.