Kryšpín

Proč se ženy stávají milenkami, přítelkyněmi, manželkami třeba o generaci starších mužů?

Proč si namlouvají milenky, přítelkyně, manželky někdy o čtvrt století i více mladší, vždyť si dáma musí připadat jako s tatínkem, byl jsem svědkem kdy starý pán vybíral telku za 50 tisíc, váhal, prohlížel, mudroval a prodavač pravil a jaký má názor dcera, nebo vnučka, děda začal blýskat očičkama, mumlal cosi o nevychovanosti a pravil nemám zájem a odešli pravděpodobně ke konkurenci.

Původní neotázka
Starší pánové, ještě starší a někdy dědové

Nejlepší odpověď
Anemone

Možná to bude naopak. Šikovná zlatokopka si dědu vyhlédne, dokáže ho oblbnout a namluvit mu, jak se do něho zamilovala.

Další odpovědi
Drap

Asi se jim líbí.Jsem už také v dědkovském věku a kdybych vybíral novou partnerku, tak nejméně o 30–40 let mladší. Každou ženskou už kolem 40 začne píchat a bolet na různých místech, stává se nerudnou a podobně. Pokud bych vybíral partnerku, tak jedině v plné síle, aby se o mně dokázala postarat. V mém věku už člověk potřebuje jistou péči a bude ještě hůř.

redy

Prej si chlapa vychovat, k obrazu svému, dá fušku.
Takovej starší pan, už ví, co a jak.

A ještě když je v balíku, není co řešit 🙂

marci1

Zajímavá otázka do diskuze. Nejčastěji je to láska (k penězům a majetku). Z „Barbíny“ se mžikem stává ošetřovatelka! Muži nadšeně prožívají „kocourovu druhou mízu“. Vztah s „dědečkem“ rychle ukončí mladý milenec. Asi tak. 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2017/02/­24/iKNw2.jpg

zjentek

Ženy nerady riskují hmotné statky. Ještě před konkrétním vztahem se zázením (nabízí pouze starci a vrcholoví sportovci), by jen velmi nerady přišly o to, co v týhle fázi vlastně ještě nemají! Je to prosté, mají to v genech a pravěkým původcem genu je strach, aby jejich děti znova neležely v prachu, v jeskyni.
Za cenu této jistoty si žena klidně povede život bez vlastního názoru, ale dříve či později se stejně projeví a to je moment, kdy se vztah dostává do fáze, kterou všichni velmi dobře známe z médií a statistik ;)

Lamalam

Pouze z čisté a upřímné lásky. Nic jiného v tom není:-)

Šidlo

prečo si ženy začínajú s mužmi, ktorí majú mentálny vek 5–10 rokov?

prečo si vzdelaní muži berú nevzdelané ženy a vzdelané ženy nevzdelaných mužov?

dubraro

Protože se to v průběhu evoluce ukázalo jako efektivní strategie pro přežití a rozmnožování.

Miloslav

Odpovídám z vlastní životní zkušenosti. Poznal jsem hodně o hodně mladších žen, ale převážně dívek, které mi řekly: „Dědo, Ty to umíš lepší než mladí puberťáci, kterým se to ani nepostaví, a hlavně máš na to, aby jsi mne uživil, ošatil, a když umřeš dřív, tak budu dědit, protože mám od dědictví klíče a PIN k účtům.“
A staré ženy, dokonce i babičky, si zase rády berou zajíčky, protože je dokáží uspokojit i několikrát za noc, a jejich manželům, se to ani nepostaví.

Drap

Nejsou to vždy jen peníze. Znám vztah, kde je partnerka o více než 20 let mladší. Už v době počátků byla ona podstatně movitější než on, celkově velmi solidně zabezpečená. U něho to bylo spíš naopak. A vztah i po mnoha letech vypadá tak, že mnozí by mohli závidět.

zjentek

Na to má čeština slovo- anomálie.

Kura

A nebo jiné slovo : Nesmysl

anonym

ano je to pravda