Avatar uživatele
Kryšpín

Proč se ženy stávají milenkami, přítelkyněmi, manželkami třeba o generaci starších mužů?

Proč si namlouvají milenky, přítelkyně, manželky někdy o čtvrt století i více mladší, vždyť si dáma musí připadat jako s tatínkem, byl jsem svědkem kdy starý pán vybíral telku za 50 tisíc, váhal, prohlížel, mudroval a prodavač pravil a jaký má názor dcera, nebo vnučka, děda začal blýskat očičkama, mumlal cosi o nevychovanosti a pravil nemám zájem a odešli pravděpodobně ke konkurenci.

Původní neotázka
Starší pánové, ještě starší a někdy dědové

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, marci1 před 2615 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Anemone

Možná to bude naopak. Šikovná zlatokopka si dědu vyhlédne, dokáže ho oblbnout a namluvit mu, jak se do něho zamilovala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Asi se jim líbí.Jsem už také v dědkovském věku a kdybych vybíral novou partnerku, tak nejméně o 30–40 let mladší. Každou ženskou už kolem 40 začne píchat a bolet na různých místech, stává se nerudnou a podobně. Pokud bych vybíral partnerku, tak jedině v plné síle, aby se o mně dokázala postarat. V mém věku už člověk potřebuje jistou péči a bude ještě hůř.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Prej si chlapa vychovat, k obrazu svému, dá fušku.
Takovej starší pan, už ví, co a jak.

A ještě když je v balíku, není co řešit 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zajímavá otázka do diskuze. Nejčastěji je to láska (k penězům a majetku). Z „Barbíny“ se mžikem stává ošetřovatelka! Muži nadšeně prožívají „kocourovu druhou mízu“. Vztah s „dědečkem“ rychle ukončí mladý milenec. Asi tak. 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2017/02/­24/iKNw2.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ženy nerady riskují hmotné statky. Ještě před konkrétním vztahem se zázením (nabízí pouze starci a vrcholoví sportovci), by jen velmi nerady přišly o to, co v týhle fázi vlastně ještě nemají! Je to prosté, mají to v genech a pravěkým původcem genu je strach, aby jejich děti znova neležely v prachu, v jeskyni.
Za cenu této jistoty si žena klidně povede život bez vlastního názoru, ale dříve či později se stejně projeví a to je moment, kdy se vztah dostává do fáze, kterou všichni velmi dobře známe z médií a statistik ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Pouze z čisté a upřímné lásky. Nic jiného v tom není:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

prečo si ženy začínajú s mužmi, ktorí majú mentálny vek 5–10 rokov?

prečo si vzdelaní muži berú nevzdelané ženy a vzdelané ženy nevzdelaných mužov?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Protože se to v průběhu evoluce ukázalo jako efektivní strategie pro přežití a rozmnožování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miloslav

Odpovídám z vlastní životní zkušenosti. Poznal jsem hodně o hodně mladších žen, ale převážně dívek, které mi řekly: „Dědo, Ty to umíš lepší než mladí puberťáci, kterým se to ani nepostaví, a hlavně máš na to, aby jsi mne uživil, ošatil, a když umřeš dřív, tak budu dědit, protože mám od dědictví klíče a PIN k účtům.“
A staré ženy, dokonce i babičky, si zase rády berou zajíčky, protože je dokáží uspokojit i několikrát za noc, a jejich manželům, se to ani nepostaví.

Upravil/a: Miloslav

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Nejsou to vždy jen peníze. Znám vztah, kde je partnerka o více než 20 let mladší. Už v době počátků byla ona podstatně movitější než on, celkově velmi solidně zabezpečená. U něho to bylo spíš naopak. A vztah i po mnoha letech vypadá tak, že mnozí by mohli závidět.

před 2615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Na to má čeština slovo- anomálie.

před 2615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kura

A nebo jiné slovo : Nesmysl

před 2615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ano je to pravda

před 2349 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek