Pokročilý

Starší nebo mladší?

Dáváte přednost mladší/mu nebo starší/mu partnerce/partnerovi? Proč?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Můj partner je o tři roky mladší než já,ten před ním byl o dva roky starší,ti před ním byli zase mladší,taky tak o tři roky.Ale to byly ty mladické lásky a vztahy,kdy jsme se drželi za ručičku,ne že bychom spolu žili a bydleli.
No když jsem byla mladší,o hodně mladší,tak jsem si říkávala,že můj partner by měl být stejně nebo max.o rok dva starší,neuměla bych si představit,že bych měla vedle sebe někoho staršího třeba i o pět (nebo i o více)let,a to si neumím představit dodnes.
Takže tak max.-tři+tři roky by měl být starší\mladší.Proč?Protože s o moc mladším či starším bych si asi moc nerozuměla,ale jiným lidem třeba věkový rozdíl nevadí a dokonce ho vyhledávají.

Další odpovědi:

Zlatý

Nedývým nikomu přednost, mam jednu partnerku o málo mladší, a zatím jsem se nerozhodl pro změnu, takže nemohu zodpovědně odpovědět. A nikdo z nás neví, co by bylo kdyby..........

Bronzový

Mám o deset let starší a jsem zatím spokojen.Inteligentní,znalá života,pofouká bebínko,pohoupá v náručí,když zlobím, nařeže mi.:-)Věk dnes už nehraje žádnou roli.Když vidím ty opuchlé,otylé a nemocné "náctky",neměnil bych za nic.

Zlatý

předchozí manželky byly cca rovesníčky.
dnes žiji s partnerkou o skoro 20 let mladší a jsem (a doufám, že i ona) spokojen (po 10leté pauze ve vztahu).
děti berou v pohodě, že jejich "macecha" je v podstatě tak stará, jako oni, naopak, vztah přijímají od samého začátku velmi kladně.

resumé: na věk se vykašlete. hledejte jiné ukazovatele, hodnoty.

Zlatý

Můj první manžel byl o 15 let starší. Doufala jsem, že to už má v hlavě srovnané. Neměl.
Druhý manžel je o 2 roky mladší. A v hlavě to srovnané má. Je to fajn otec od rodiny a manžel.
Není to o věku, je to o tom, jaký ten člověk je, zda už má svoje životní priority a cíle (a jaké) a je schopen pro ně něco udělat.

Bronzový

Jedině mladší, klidně i o 10 let.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.