Avatar uživatele
dudu

Starouni, také zíráte?

Kurňa, dnes jsme s manželkou obdrželi aktualizovaný důchodový výměr a ještě nyní se nám vděkem třesou kolena. Každý jsme měsíčně dostali přidáno cca dva stováky. Když vidím jak v obchodech už nyní vyskočily ceny a vybavím si co nás čeká v novém roce, fakt nevím zda-li to Kalousek nepřehnal?!
Doplňuji:
Vřelé díky přátelé za slova pochopení, bál jsem se to přiznat, abyste nám snad nezáviděli.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, mosoj, BENYTA, anonym, hanny 2, tom004, Jikra, fablen, WeeBear, Illines před 4507 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No,to se plácl přes kapsu!Stovečka by bohatě stačila,ne?Ale jsou přeci vánoce..Hlavně dobře s mamčou plánujte,co třeba je dobře investovat?Hlavně je nerozfofrovat za blbosti!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Dopadl jsem taky tak ))
Že to celá ta banda, jeden vedle druhýho, přehání víme dávno, bohužel a všichni..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Tak se hlásím také do klubu důchodců. Aspoň něco, ale elektriku to nezaflastruje a o plynu a vodě raději nemluvím.
Co se dá dělat VIP klient banky už asi nebudu !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dedeg

já jsem v důchodu teprve 4.měsíc tak jsem dostal h…,ale hlavně,že jsem veselej, zdravej a mám ještě na nájem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Všichni co máte nějaké státní důchody, veselte se, radujte se. Jedna z mála existenčních jistot v tomto pojebaném světě. Tahle vymoženost brzo skončí, emerika je náš vzor. Našetřte si z minimální mzdy ! Ten systém lehne, praskne, to je bez debat. Jenomže, z čeho žít, nezaměstnaný po padesátce ? Na penzi mladý na práci neperspektivní, starý. Asi budou v ordinacích euthanásní boxy pro seniory. Použití za 100 Kč + platba za odvoz těla do spalovny za město. Tak to vidím já.
Veselé Vánoce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Předem se omlouvám, ale já si jako důchodce nepřipadám jako chudinka a s důchodem bohatě vyjdu. Na placení všeho jsem sama, kocourek se má u mne dobře a průběžně jsem si financovala rekonstrukci bytu i chalupy. V poslední době je móda na všechno nadávat, ale bývalo to o hodně horší, možná by to chtělo trochu zapátrat v paměti. Špatná nálada neslouží k dobrému zdraví. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Hele,už mně s tím věčným přidáváním štvou.Jen si jeden zvykne,už aby zase přemýšlel co s tím dalším „balíkem“.No nic,Bahamy také začínají na B,tak je tam pojedu „prohýřit“. :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Zase nám, holt, budou někteří závidět.
Náramně se mi to šikne, hodlám investovat do nemovitostí a komodit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neříkej nám staroune,cucáku ! 😁

Já sice mám do st.důchodu ještě cirka 6 let a tak ještě nevím zda mi dají nějakou almužnu a vám,kteří důchod ještě dostáváte,srdeč­ně přeji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Se máš .......Pochybuji, že na mě něco ještě zbyde až to budou pro mě počítat .
Protože když vám přidaj tak za těch pár let nedostanu nic.:D:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mě dali 95,– Kč k ČID, stará sice nejsem, ale taky zírám, místo dřívějších 200,–
zvedaj nájem, elektřinu, vodu, jídlo.. a pak se stydím, že beru příspěvky na bydlení, jako cikáni, protože na to nemám..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Je to des! A myslim .ze bude jeste hur.Sleduji zpravy sice z daleka,a je mi lito nasich lidi.Nevolit pakaz,trochu se vzeprit to by snad zabralo.Tady jdou stavky do krajnosti a u nas doma se snad lide boji.Takovy to byli velci Cesi,a ted?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Do pr.., já ještě nic nedostal! Že by na mě moje milovaná sociálka zapomněla?
Jestli to někdo z odpovědných čte, slibuji, že si budu v roce 2012 plnit všechny občanské i důchodcovské povinnosti, leštit kliky, co nejméně obtěžovat státní orgán, modlit se za p. Kalouska (sakra, to jsem už asi přehnal)! Prostě budu čekat…
Jo a ještě zaskočím za maminou, jestli už to náhodou nedostala!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Blahopřeji.Zkusil bych napsat Dáši že se děje nepravost a jestli by nemohla pomoct ze své pozice bohaté vdovy.Promiň,ale po přečtení Tvého minulého příspěvku,mě to tak nějak samovolně napadlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek