dudu

Starouni, také zíráte?

Kurňa, dnes jsme s manželkou obdrželi aktualizovaný důchodový výměr a ještě nyní se nám vděkem třesou kolena. Každý jsme měsíčně dostali přidáno cca dva stováky. Když vidím jak v obchodech už nyní vyskočily ceny a vybavím si co nás čeká v novém roce, fakt nevím zda-li to Kalousek nepřehnal?!
Doplňuji:
Vřelé díky přátelé za slova pochopení, bál jsem se to přiznat, abyste nám snad nezáviděli.

Nejlepší odpověď
anonym

No,to se plácl přes kapsu!Stovečka by bohatě stačila,ne?Ale jsou přeci vánoce..Hlavně dobře s mamčou plánujte,co třeba je dobře investovat?Hlavně je nerozfofrovat za blbosti!

Další odpovědi
beer

Dopadl jsem taky tak ))
Že to celá ta banda, jeden vedle druhýho, přehání víme dávno, bohužel a všichni..

mosoj

Tak se hlásím také do klubu důchodců. Aspoň něco, ale elektriku to nezaflastruje a o plynu a vodě raději nemluvím.
Co se dá dělat VIP klient banky už asi nebudu !

dedeg

já jsem v důchodu teprve 4.měsíc tak jsem dostal h…,ale hlavně,že jsem veselej, zdravej a mám ještě na nájem.

lexx

Všichni co máte nějaké státní důchody, veselte se, radujte se. Jedna z mála existenčních jistot v tomto pojebaném světě. Tahle vymoženost brzo skončí, emerika je náš vzor. Našetřte si z minimální mzdy ! Ten systém lehne, praskne, to je bez debat. Jenomže, z čeho žít, nezaměstnaný po padesátce ? Na penzi mladý na práci neperspektivní, starý. Asi budou v ordinacích euthanásní boxy pro seniory. Použití za 100 Kč + platba za odvoz těla do spalovny za město. Tak to vidím já.
Veselé Vánoce.

Sůwa

Předem se omlouvám, ale já si jako důchodce nepřipadám jako chudinka a s důchodem bohatě vyjdu. Na placení všeho jsem sama, kocourek se má u mne dobře a průběžně jsem si financovala rekonstrukci bytu i chalupy. V poslední době je móda na všechno nadávat, ale bývalo to o hodně horší, možná by to chtělo trochu zapátrat v paměti. Špatná nálada neslouží k dobrému zdraví. 😁

tom004

Hele,už mně s tím věčným přidáváním štvou.Jen si jeden zvykne,už aby zase přemýšlel co s tím dalším „balíkem“.No nic,Bahamy také začínají na B,tak je tam pojedu „prohýřit“. :)))

Děda Louda

Zase nám, holt, budou někteří závidět.
Náramně se mi to šikne, hodlám investovat do nemovitostí a komodit.

anonym

Neříkej nám staroune,cucáku ! 😁

Já sice mám do st.důchodu ještě cirka 6 let a tak ještě nevím zda mi dají nějakou almužnu a vám,kteří důchod ještě dostáváte,srdeč­ně přeji.

hanulka11

Se máš .......Pochybuji, že na mě něco ještě zbyde až to budou pro mě počítat .
Protože když vám přidaj tak za těch pár let nedostanu nic.:D:D:D

briketka10

mě dali 95,– Kč k ČID, stará sice nejsem, ale taky zírám, místo dřívějších 200,–
zvedaj nájem, elektřinu, vodu, jídlo.. a pak se stydím, že beru příspěvky na bydlení, jako cikáni, protože na to nemám..

Illines

Je to des! A myslim .ze bude jeste hur.Sleduji zpravy sice z daleka,a je mi lito nasich lidi.Nevolit pakaz,trochu se vzeprit to by snad zabralo.Tady jdou stavky do krajnosti a u nas doma se snad lide boji.Takovy to byli velci Cesi,a ted?

anonym

Do pr.., já ještě nic nedostal! Že by na mě moje milovaná sociálka zapomněla?
Jestli to někdo z odpovědných čte, slibuji, že si budu v roce 2012 plnit všechny občanské i důchodcovské povinnosti, leštit kliky, co nejméně obtěžovat státní orgán, modlit se za p. Kalouska (sakra, to jsem už asi přehnal)! Prostě budu čekat…
Jo a ještě zaskočím za maminou, jestli už to náhodou nedostala!

jendahun

Blahopřeji.Zkusil bych napsat Dáši že se děje nepravost a jestli by nemohla pomoct ze své pozice bohaté vdovy.Promiň,ale po přečtení Tvého minulého příspěvku,mě to tak nějak samovolně napadlo.