Berušinka

Staropramen lemon

Už jste ho chutnali? Jak Vám „jede“?
Já ano a moc mi chutnal =) – trochu se možná bojím reakcí panů zde, ale já jsem žena, takže to tak berte. Vím, že chlapi to pivčo občas moc řeší =D

Doplňuji:
beer – netřeba mít husí kůžu =) – nikdo Vám to nevnucuje (každému chutná něco jiného, jak už jste řekl přes známý „slogan“ =)

ponytail – mně chutná i to „pravé“ pivo – teda jen světlé – ale lemon mě chuťově dobře zaujal

dědapetr – mám stejný názor jako Vy – pivní limonáda – ale moc dobrá! =)

fcoop – se radši nebudu vyjadřovat =)

casey – tak nealko jsem ještě nezkoušela – spíš to normální pivo a lemon – samozřejmě =D

valky – tak já frisko nezkoušela – já piju opravdu jen pivčo (víno mi vůbec nechutná a silnější ne e) + občas rum, co se týče toho friska – je to prý pití pro ženy =D – tak to možná zkusím =D

Jinak doufám, že ti kteří psali o lemon negativa a nebylo patrné, že už ho ochutnali, tak že to skutečně ochutnali – protože na něco, co jsem nezkoušel nemůžu napsat ani plus ani mínus (chápete ne =D).
Tak už končím – stejně to nikdo nebude číst =D

Nevyjadřovala jsem se úplně ke všem, pokud budu ještě něco chtít doplnit, tak asi diskuze – ale tam skoro nikdo neleze! To mě štve =D

Nejlepší odpověď
Tom.Noddy

Tak ono jde o to, že většina Čechů si myslí, že pivo je jen ta dvanáctka (jedenáctka..de­sítka)..prostě pivo plzeňského typu. A říkat, že ovocné, barevné, nebo nějaké jiné speciální pivo není pivo, je blbost. Ochutnal už jsem desítky piv z celého světa, různých typů..trapiše, krieky..atd., a hodně z nich bylo excelentní. Ale taky jsem slyšel desítky názorů…co to piješ? Vždyť to není pivo!! Nebylo to pivo plzeňského typu. Toť vše. Víno taky není jen jedno. Staropramen Cool Lemon je dobrá alternativa pro ty, kteří se nechtějí zalepovat colou, ale příjemně osvěžit. Mně toto pivo chutná. ;)

Další odpovědi
anonym

I přesto,že jsem pivař,ochutnal jsem zmiňované pivo a myslím,že jeho chuť je dobrá na zahnání žízně,prostě mi to chutná!I Bernard s čistou hlavou není k zahození!

casey

Kdyz jde clovek na pivo, jde opravdu na pivo. To se s temito ochucenymi neda rovnat. Ale jako prijemne letni osvezeni, je super. Bal jsem se ho koupit, ale musel jsem uznat, ze je dobre. A to jsem pivar.

btw. bernard zacal delat 2 druhy nealko piva svestka a visen. A musim rict, ze, mi taky celkem chutna a kdyz mam jet autem idealni volba

beer

No, já jsem právě jedním z těch, kteří to řeší a to velmi zásadně – viz moje přezdívka ))) Pro mne zelené, červené, jahodové, banánové, lemon a ostatní nepřístojné zvrácenosti nejsou pivem !! ))))
Ale proti vkusu i chuti žádnej dišputát.. tak ať ti chutná i nadále !
Doplňuji:
Fuj, sem měl husí kůžu, dyš sem ty šílenosti menoval…

Valky

Lemon je výbornej, sice má méně alkoholu, takže si na opití raději koupím Frisco, pokud mám chuť na tuhle příchuť (Btw.. už jste měla Brusinku? Výborná! :o)) ) Ale přítel si kupuje Lemona po kartónech – nekecám. Úplně se stal závislákem na tomhle pivu. Nutno podotknout, že jeho nej pivo „na doma“ je Staráč… Ale i tak :o)
Doplňuji:
Frisco je „pivo pro ženy“ … naproti lemonu má ale 4,5 voltu… Ale na pití večer je to fajn, chutná to jako kvasnicové pivo, dělají příchut citron a teď nově brusinku, která je opravdu skvělá… Já pivo piju hodně – po bramboráčkách, po hovězí flákotě… A když už jsem piva „přepitá“ koupím si frisco a je to :))) Víno mám ráda, mám ráda i tvrdý alkohol… Ale pivo je pivo.. :o)

anonym

Berušinko, píchlas do vosího hnízda, Převládají emotivní reakce, jediná střízlivá a objektivní je od Tom.Noddy.
Ano, my češi jsme skalní a zažraní pivaři. Ne nadarmo jsme dlouhodobě 1. na světě ve spotřebě na hlavu (naposled 159 l/rok a osobu).
Ale ponechme lidem mnohost chutí, vždyť jiný kraj, jiný mrav. Třeba Belgičani si na ovocná piva potrpí, ale oceňují jakákoliv jiná a rozhodně by ta naše zaníceně neodsuzovali. Nejsou deformováni 40letou xenofobií jako my. Jak vidno, k toleranci nám ještě mnohé chybí.
Poznámka na závěr, díky bouřlivým ohlasům by mohla otázka kandidovat mezi nejpopulárnější a nejdiskutovanější.

tom004

Žena,nebo chlap,pivo,je pivo. 🙂

dědapetr

Je to taková pivní limonáda,ale manželce a i dceři to chutná.Já mám radši hořkou chuť piva.

KdoSiOdJinud

Napil jsem se jednou a dostával jsem tu pachuť s pusy dalšíma dvěma dvanáctkama 😁. Nikdy víc

fcoop

Tohle pivo se hodí k vařenému zavináči s marmeládou.

Ponytail

Pivo jako takové mi nechutná, Lemon jsem ochutnala a zaujal mě. Takže určitě palec nahoru a víc takových počinů 🙂

anonym

Ještě jsem ho neochutnala,chystám se,měla jsem frisco,a to mi nejelo!Po dobrým obědě,grilování je lepší klasické pivko,i když nejsem vyznavač toho moku,rozpoznám jen světlé od tmavého.