Rokio

Stárnete rychleji duševně, nebo fyzicky?

Co myslíte, že vám rychleji ubývá. Fyzické zdraví, nebo zdraví duševní?

U mě ani jedno. Já si myslím, že po stránce duševní mám ještě co zlepšovat a pokud se dál budu učit dosavadním tempem, tak za pár let budu chytřejší a budu mít rychlejší myšlení. Pokud jde o moje fyzické zdraví, tak mám lehkou nadváhu, ale chodím docela často na procházky a také chodím na taneční kroužek a moje váha velmi mírně klesá, a tudíž si myslím, že moje fyzické zdraví se také zlepší.

A jak jste na tom vy? Myslíte si, že rychleji se zhoršuje vaše myšlení či vaše tělo, nebo naopak se vám bude vaše fyzické i duševní zdraví ještě zlepšovat?

Odpovědi
Usoman

Ano. Duševně jsem na úrovni 80 letého moudrého starce, ale přitom mi je o mnoho desítek let míň.

Ale takoví sluníčkáři, ty jsou zaseklí někde na úrovni 6 letého děcka jak jsou naivní.

ivzez

Stárnu rychleji fyzicky – zdraví mi neubývá, ale sil ano. )–: