FikeCZ

Starej notas …co s ním?

Zdravím…Přemyšlel jsem co udělat se svým starým notebookem..jedna se o Acer Aspire 3100…1Jádro 1,79Ghz ..ram 449MB. graf:ATI RADEON XPRESS 1100.HDD okolo 120GB.win XP…je mi líto ho vyhodit ale nevím co sním…Externí uložiště dat? :D

Nejlepší odpověď
badisko

no taky moznost ..;-)..nebo na nem muzes blbnout …rozhodne nevyhazovat az ti novej soustruh zkolabuje starej se ti bude hodit k oprave …:)..ale jako uloziste dat je 120 G trochu slebej odvar…lol 120 G..par filmu ..krapet hudby a nejake foto …:)

Další odpovědi
Bedy

Nechte ho vydražit na Aukru nebo na Sbzarazu. Určitě se najdou lidi, kteří by ho rádi koupili.

iceT

Pokud ho nechceš vyhodit,zkus ho někomu darovat-lidí bez peněz s potřebou ntb se jistě najde dost.
Podej si inzerát ve znění :daruji starší funkční ntb,popiš ho jako tady a určitě se ti někdo ozve.

Ohledně toho darování a darovací daně,bych to moc neřešila,ty jen uděláš dobrý skutek.Kdyby všichni měli mít další obstrukce,s tím,že něco nechtějí vyhodit,ale někomu dát nebo darovat,tak se na to každý vykašle a hodí to rovnou do popelnice.

Nykki

Daruj mi ho ×D
Doplňuji:
Já ho potřebuju do školy

panxnotdead

Nech si ho jako záložní

Michal Kole

120 GB je dost málo na diskové úložiště

Možná síťový domácí server, ale je tam zase málo RAM a malý pevný disk.

Možná darovat studentovi do školy na „poznámky“, na humatiní obory to bude bez problémů, LibreOffice na tom spustí.

Na technický obor v žádném případě, tam je potřeba vyšší výkon pro výpočtové a kreslící aplikace

Jen „legální“ darování je trochu problém po právní stránce , existuje darovací daň a DPH k tomu, ale to nevím.

To asi bude vědět ocko.

led

Môžte ho použiť na elektronické riadenie domácnosti, vedenie domáceho účtovníctva, či rôzne katalógy, čítanie elektronických kníh, pozeranie videa a podobne…