Pokročilý

Starej notas ...co s ním?

Zdravím...Přemyšlel jsem co udělat se svým starým notebookem..jedna se o Acer Aspire 3100...1Jádro 1,79Ghz ..ram 449MB. graf:ATI RADEON XPRESS 1100.HDD okolo 120GB.win XP...je mi líto ho vyhodit ale nevím co sním...Externí uložiště dat? :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

no taky moznost ..;-)..nebo na nem muzes blbnout ...rozhodne nevyhazovat az ti novej soustruh zkolabuje starej se ti bude hodit k oprave ...:)..ale jako uloziste dat je 120 G trochu slebej odvar...lol 120 G..par filmu ..krapet hudby a nejake foto ...:)

Další odpovědi:

Zlatý

Nechte ho vydražit na Aukru nebo na Sbzarazu. Určitě se najdou lidi, kteří by ho rádi koupili.

Zlatý

Pokud ho nechceš vyhodit,zkus ho někomu darovat-lidí bez peněz s potřebou ntb se jistě najde dost.
Podej si inzerát ve znění :daruji starší funkční ntb,popiš ho jako tady a určitě se ti někdo ozve.

Ohledně toho darování a darovací daně,bych to moc neřešila,ty jen uděláš dobrý skutek.Kdyby všichni měli mít další obstrukce,s tím,že něco nechtějí vyhodit,ale někomu dát nebo darovat,tak se na to každý vykašle a hodí to rovnou do popelnice.

Pokročilý

Daruj mi ho ×D
Doplňuji:
Já ho potřebuju do školy

Pokročilý

Nech si ho jako záložní

Zlatý

120 GB je dost málo na diskové úložiště

Možná síťový domácí server, ale je tam zase málo RAM a malý pevný disk.

Možná darovat studentovi do školy na "poznámky", na humatiní obory to bude bez problémů, LibreOffice na tom spustí.

Na technický obor v žádném případě, tam je potřeba vyšší výkon pro výpočtové a kreslící aplikace

Jen "legální" darování je trochu problém po právní stránce , existuje darovací daň a DPH k tomu, ale to nevím.

To asi bude vědět ocko.

Zlatý

Môžte ho použiť na elektronické riadenie domácnosti, vedenie domáceho účtovníctva, či rôzne katalógy, čítanie elektronických kníh, pozeranie videa a podobne...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.