bolak

Stará televizní hra,ve které jste vězeň a honí vás poliši

Hledám jednu starou hru, hráli sme ji cca před 20 lety na televizi. Byli jste vězen a utíkali před policajtem nebo policajt a chytali ste vězně. Ta hra se hrala v nekolika patrech a byli tam vytahy kterejma ste se na ty patra dostavali. Nevíte jak se jmenovala, případně je možný tuhle hru najít i online na internetu?

Nejlepší odpověď
anonym

My nehráli na televizi, ale na ulici „na četníky a na zloděje“. Při tom se ale muselo běhat, to tě asi nezajímá, což?

Další odpovědi
david22

Vím, co myslíš, přeskakoval jsi navíc letící kufry. Ta hra byla na takové spešl hnědé konzoli, bylo tam více her tipu „čtvereček honí čtvereček“. Nevím jak se jmenovala.