Stara ruska hra – Vlk chyta vejce: co se stane po chyceni 1000. vajicka?

Skoci hra znovu na 1 vajicko, nebo se neco stane? Slysel jsem povesti o ruske hymne, ale prijde mi to docela nerealne :)

Nejlepší odpověď
bolak

Já hrál akorát octopus, a tam se to po 999 vynulovalo. Byl sem zrovna nemocnej a neměl co dělat, tak sem sbíral poklad a brácha zrovna došel domů (taky do toho byl blázen) já mu povídám, dělej poď sem, už mám 992, o 6 víc než ty, prej „kecáš“ – „nekecám“, tak se běžel vych*at, umyl si ruce, došel ke mně, plácnul mě do zad a povídá mi „dyť máš jenom tři tyvole“. Tenkrát mě to dost vytočilo :)

http://www.ar­cadeboss.com/ga­me-388-7-Eggs.html

Další odpovědi
Alesh

Všechny tyhle hry běžely zase od začátku, tedy 999 → 0.