Pokročilý

Stará má hlad a dneska vařím já a ještě nemám hotovo.Co mám dělat?

Doplňuji:
Děkuju za vtipné rady.Ale já s sebou raději trochu hodím a snad všechno dobře dopadne.A je mě blbé,že jsem tak pomalý.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jsou dvě možnosti,buď jí vemte někam na jídlo a nebo jí nechte chcípnout hlady,stejně už je stará...
Doplňuji:
Miroslave k sousedům bych ji neposílala,mohla by si na to zvyknout a pak by nevařila v ty dny,kdy má vařit ona,to by pak měl dolik problém....

Další odpovědi:

Zlatý

Pošli ji k sousedům, ti už mají hotovo a třeba něco zbylo.

Pokročilý

Nechat ji chcípnout hlady

Bronzový

Jak je stará ta vaše stará? Třeba už nemusí jíst, oni si staří lidé moc nepamatují.

Stříbrný

Asi ta stará bude ještě mladá a nenaučila se ještě vařit.

Zlatý

Sice už je trochu pozdě, ale příště bys měl v takovém případě raději pracovat na pokrmu, než zde sledovat dění :-).

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

Doliku,Doliku asi jste místo toho,aby jste seděl u počítače,měl stát u plotny....
Těžké radit,co vařit,když nevím co doma máte,udělejte třeba vuřt guláš,ten máte za chvíli hotový.

Zlatý

Miroslavst

Kropítko, fakt dobrý :D:D

Zlatý

kropitko

No ono mě to napadlo s tím oslovením stará,napsaný to vypadá ještě hůř,než když se to řekne a i to je strašný....
Já když chci mluvit hanlivě o manželovi,tak použiji pohrdavý tón a oslovení "má drahá polovička" a už to mi přijde strašný...

Pokročilý

dolik

Ale ne.Neni stará a ani ji tak neřikám.Šlo jen o vtip.To ona mě zná,ví,že jsem to psal a bere to s humorem.A dik za takovéto vtipné odpovědi. Mám je rači,než sáhodlouhé odborné rozbory,na které občas narážím.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.