bolak

Stará hra s letadélkem co házelo bomby – pamatuje ji někdo?

Hledám jednu velmi starou hru, kterou jsem hráli když jsem byl malý. Bylo to takové letadélko a to létalo a házelo bomby, myslím že na tanky, možná i domky ale tím si nejsem jistý. Byla to strašně jednoduchá hra, jen dvě barvy, letadlo bylo vykreslenou jen takovou bílou linkou, stejně jako domečky a ostatní věci a pozadí bylo černé, a když se člověk trefil do země (nebo do skály), tak to vytvořilo takovej menší kráter. Zvuk samozřejmě speaker. Pamatujete to někdo, nevíte jak se ta hra jmenovala?
Doplňuji:
Tak už jsem si vzpoměl :) jmenovalo se to sopwith, zřejmě to nikdo z vás nehrál.

http://www.you­tube.com/watch?v=qr1zxxEj­w_w

Nejlepší odpověď
Pájo

Pěkný a jednoduchý (notně „modernější“, než zmiňovaný) je letecký simulátor Plane Arcade a ještě novější obdoba Air conflicts.