Avatar uživatele
ingi

Štápnutí od hmyzu

Ahoj
Kousl mě nějaký hmyz a udělalo to červený flek a oteklo. Tak jsme včera jeli k doktorovi a ten mi napsal Diathiaden a říkal, že pokud se to zhorší, tak tam máme zítra přiject a dá injekci. Takže jsem si vzal prásky a otok už zpalsknul, ale červený flek se o něco zvětšil, takže já nevím, zda tam mam jít znovu nebo nemusim?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4681 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Počkej pár dní a uvidíš, ten flek se začne pravděpodobně ztrácet, asi to nebude na umření )) Jinak zajít k lékaři či zatelefonovat můžeš vždycky..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hippeace

já si každé větší štípnutí čehosi chladím a hlavně jestli to máš v místech kde tu kůži o něco otíráš (chodidlo,podpaždí, druhá strana lokte atd…) tak na to dávat pozoz a co nejméně tu kůži dráždit

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BandiOl

Je možné, že máte alergii, nebo se Vám do rány dostala infekce. Na prvním místě je vždy návštěva a doporučení lékaře. Pokud by jste měl zájem, můžeme Vám doporučit gel nebo balzám z odkazu:

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?zdrava-pokozka-a-kuze,32

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Hlídejte si,jestli se ve středu červeného fleku neobjeví bílá tečka.Pak by to mohla být borelióza.Tu už dnes nepřenáší jenom klíště,ale i komáři.Okamžitě pak k doktorovi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek