ingi

Štápnutí od hmyzu

Ahoj
Kousl mě nějaký hmyz a udělalo to červený flek a oteklo. Tak jsme včera jeli k doktorovi a ten mi napsal Diathiaden a říkal, že pokud se to zhorší, tak tam máme zítra přiject a dá injekci. Takže jsem si vzal prásky a otok už zpalsknul, ale červený flek se o něco zvětšil, takže já nevím, zda tam mam jít znovu nebo nemusim?

Nejlepší odpověď
beer

Počkej pár dní a uvidíš, ten flek se začne pravděpodobně ztrácet, asi to nebude na umření )) Jinak zajít k lékaři či zatelefonovat můžeš vždycky..

Další odpovědi
hippeace

já si každé větší štípnutí čehosi chladím a hlavně jestli to máš v místech kde tu kůži o něco otíráš (chodidlo,podpaždí, druhá strana lokte atd…) tak na to dávat pozoz a co nejméně tu kůži dráždit

BandiOl

Je možné, že máte alergii, nebo se Vám do rány dostala infekce. Na prvním místě je vždy návštěva a doporučení lékaře. Pokud by jste měl zájem, můžeme Vám doporučit gel nebo balzám z odkazu:

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?zdrava-pokozka-a-kuze,32

jendahun

Hlídejte si,jestli se ve středu červeného fleku neobjeví bílá tečka.Pak by to mohla být borelióza.Tu už dnes nepřenáší jenom klíště,ale i komáři.Okamžitě pak k doktorovi.