Pokročilý

Štápnutí od hmyzu

Ahoj
Kousl mě nějaký hmyz a udělalo to červený flek a oteklo. Tak jsme včera jeli k doktorovi a ten mi napsal Diathiaden a říkal, že pokud se to zhorší, tak tam máme zítra přiject a dá injekci. Takže jsem si vzal prásky a otok už zpalsknul, ale červený flek se o něco zvětšil, takže já nevím, zda tam mam jít znovu nebo nemusim?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Počkej pár dní a uvidíš, ten flek se začne pravděpodobně ztrácet, asi to nebude na umření )) Jinak zajít k lékaři či zatelefonovat můžeš vždycky..

Další odpovědi:

Pokročilý

já si každé větší štípnutí čehosi chladím a hlavně jestli to máš v místech kde tu kůži o něco otíráš (chodidlo,podpaždí, druhá strana lokte atd...) tak na to dávat pozoz a co nejméně tu kůži dráždit

Pokročilý

Je možné, že máte alergii, nebo se Vám do rány dostala infekce. Na prvním místě je vždy návštěva a doporučení lékaře. Pokud by jste měl zájem, můžeme Vám doporučit gel nebo balzám z odkazu:

Zdroj: pknewshop. cz/zdravi/?zdrava- pokozka- a- kuze, 32

Bronzový

Hlídejte si,jestli se ve středu červeného fleku neobjeví bílá tečka.Pak by to mohla být borelióza.Tu už dnes nepřenáší jenom klíště,ale i komáři.Okamžitě pak k doktorovi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.