Stanuli jste někdy před soudem?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

ano, stačilo dvakrát přivést k rozmaru bývalé manželky 😁

Další odpovědi
anonym

Ještě ne, ale brzy stanu, za „úmyslné zabití“ pitomce, ale věřím, že budu osvobozen již při prvním stání!

orwell

Zatím jenom před soudkem a doufám, že to tak i zůstane:-)

Drap

Ano, jako svědek

nosahosa

Ne ale jestli je to tam jako v seriálu Soudkyně Barbara ta mě to celkem mrzí.

talka

Před rozvodovým.

Hans51

To nosahosa:

Soudkyně Barbara je naprostá slátanina. Vypadá to, jak kdyby soudila v obýváku. Ani procesní záležitosti tam nejsou správně.

Pokud chcete vidět, jak vypadá soudní řízení, můžete nějaké navštívit. Stačí zajít na kterýkoliv soud, počkat, až do soudní síně pozvou strany a vstoupit s nimi jako veřejnost. Soudní jednání jsou totiž ze zásady (až na výjimky) veřejná. Tam uvidíte, jak takové jednání probíhá de lege lata.

lota

Ne, nikdy. A jsem za to i ráda.

redy

Já jsem si pod tím pitomcem, představila quentuse

anonym

Vivat!

redy

Jak počápnu guntese tak asi jo, za vraždu.