Lindra

Stanese něco ,když nenecham odčervit morče ?

Co se stane ,když nenechám odčervit morče ?Může se něco stát nebo něco můžou dostat nebo nemusí nebo co ?

Nejlepší odpověď
atriplex

Na tuto otázku nejlépe odpoví veterinář. My zde nemáme dostatek informací a myslím ani vzdělání. Pro veterináře je to zcela běžná a jednoduchá věc. Sám bych se do odčervování nepouštěl.

Další odpovědi
mosoj

Morčata to přežijí, ale ty můžeš něco chytit, nebo ostatní co se kolem nich točí.

hanny 2

Určitě odčervit,můžete chytit nějakou nemoc!Odčervení je třeba provést na základě vyšetření trusu. Sbírejte po 3 dny trus, uchovávejte v ledničce a poté doneste k veterináři, ať jej zašle na parazitologické vyšetření. Na základě výsledků je poté možné zahájit odčervení.

samicek333

Asi nestane, my to naše taky odčervit nedali, už ho máme dva roky a je zdravé. Občas akorát vykoupeme a dostává vitamíny a kvalitní krmivo. Vůbec bych se tím nezabývala.