marijakes

Stane se ze mne závislák?

Jaké máte zkušenosti. Včera jsem se zaregistrovala a pozoruju, že tu jsem nějak často, úplně jsem zapomněla na Fejs. Je účast tady návyková?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Damiana

Ano

To si piš! Brzy budeš mít hlavu jako tenisák po šestém gamu. 😁

Další odpovědi
anonym

Ano

Neboj, on ti to někdo brzy otráví ! :D

manon

Ano

Tak nějak to bude :) Ale některé jiné závislosti můžou být horší.

briketka10

Ano

zapomeneš na jiné věci, pokud si odpovědi.cz připustíš moc k tělu, ale my ti to nedovolíme héč :D))

Děda Louda

Ano

Zcela určitě. Spadli jsme do toho všichni, určitě nebudeš výjimkou.

Poklička

Ano

pizlicka

Ano

velmi navykova.narazis na zajimavou otazku,a uz se budes chodit divat,co kdyz tu bude dalsi zajimava.jééé,a tenhle vtipne odpovedel,bude tu zas???…atd.

Shizuka

Ano

Doplňuji:
Přesně já se zaregistrovala jenom před hodinou a už tu jsem často :D

iwrana

Ano

Adiska

Ano

Doplňuji:
taky furt kontroluji zda je tu zajímavá otázka. baví mě odpovídat 😁 ale vybírám si 😁

hanulka11

Ano