Sandie

stane se neco, kdyz jsem na 4 dny bez roztoku na k. cocky?

Zapomnela jsem si vzit na navstevu roztok, tudiz musim mit 4 dny v kuse cocky .. je to stale bezpecne?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Zřejmě nemáš celodenní čočky. Z toho sice neoslepneš, ale vezmeš očím kyslík. Myslím, že to nevydržíš je nosit 4 dny, oči tě začnou pálit budeš je muset stejně vyndat. Nechci přivolávat zánět spojivek. Nenosí sousedé tvých známých taky čočky, co se poptat, že by ti odlili trochu roztoku?

Další odpovědi
kropitko

mám kamaráda, který je má v kuse klidně týden, no manžel si je vyndavá každý den, jinak by to snad nepřežil, když neměl roztok, tak použil fyziologický roztok, dá se zakoupit v lékárně, no a nebo prostě zjistit kde je nejbližší prodejna. Kdyby nebyl zítra svátek tak doporučím objednat na internetu, možná by to nějaká služba zvládla ještě dnes.
Doplňuji:
některé lékárny vedou i roztoky,,