ABCDEFGHRT

Standartní či latinsko-americké tance?

Jak zjistit, jestli vás víc baví standartní či latinsko-americké tance? Když mě oboje baví stejně, ale chci se na jeden druh zaměřit více?
Doplňuji:
Asi máte pravdu, o něco víc jim rozumím a taky mě asi o něco víc baví svojí rychlostí a pohybem narozdíl od standartních..takže děkuji za radu :)

Odpovědi
marci1

Záleží na tom, jak si věříš. Já bych volila LA tance, jsou zajímavější volností pohybu, variacemi, oblékáním, temperamentem. 🙂

anonym

To musíš zvolit úplně sám bez jakýchkoliv rady jiných.
Je to tvůj koníček,tak musíš najít tu správnou cestu.

Kelt

Pokud tě baví tance, tak asi máš tanečnici. A měli byste se dohodnout vy dva. To baví znamená co? Že to chceš dělat na vrcholové úrovni, nebo občas si půjdete zatančit a jedno budete tančit a to druhé ne? Hledej odpověď u sebe. Co tě víc uspokojuje, při čem se cítíš lépe, kde se můžeš lépe projevit. Nejde jen o techniku, rychlost a pod..