Stalo se, že vám při vaření došel plyn nebo nešla elektrika? Jak jste to řešili ?

Nejlepší odpověď
gecco

Jo jo – několikrát…
😉
Šáhnul jsem do výbavy na vodu a dovařil na turistickém vařiči…
😉
Blbé bylo, když mi jednou vypli elektriku a já měl v troubě rozpečenou kačenu – musel jsem zatopit v kamnech.
😉

Další odpovědi
anonym

Stalo se několikrát.Naštěstí máme malý propan butanový dvouplotynkový vařič, tak se oběd dovařil na něm.Horší bylo když bylo maso v troubě, tak to muselo počkat.Ale nejhorší když bylyv troubě buchty či koláče, tak to pak celé vyhodilo.

da ny

Před mnoha lety těsně před Vánocemi vypli el. proud......
Kolega s plynovou troubou pekl postupně dvěma sousedům vánočku 🙂.

briketka10

Ano, když vypne proud mám dvě plnící
bomby s vařičem, takový, jak píše lahny,
jakmile jednu vyplácám, tak ji vyměním,
ale musím tu druhou doplnit, aby se mi
nikdy nestalo, aby mi došel i ten plyn 😁

ReHu

Když dojde plyn, přesunu se el.vařič. Když vypnou el. e., jdu do hospody 🙂.
Plyn mi jednou došel na vánoční večeři 🙂.

anonym

gecco, dnes už žádný palec. Víš to, že jo!

gecco

Jsi na tom úúúplně stejně- nemám/e…
😉