Avatar uživatele
BEAES

Stalo se vám, že vás někdo na ulici oslovil a nabízel vám nějaké služby, či produkt?

Nechali jste se ukecat, nebo jste neoblomní? Většinou toho člověk pak lituje a nechápe, jak jim na to mohl naletět.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, skorcovaz před 4916 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

docela casto-hned odpalkuju a je klid.Nemam tenhle zpusob prodeje rad

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Jsem na to alergická, jak mě někdo osloví-okamžitě ho odmítám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

byl mi nabízen holicí strojek za 1000 kč.Na konec jsem ho koupil za 200kč.Používám ho dva roky a stale ještě funguje,asi jsem měl štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ano, hlavně mobilní operátoři: Často mají stanoviště u nás na náměstí a berou to ze všech stran, málokdo jim unikne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

nesčetně krát mně oslovili, občas když přišli i ke mně do obchodu když jsem zrovna stála za pultem tak jsem si nechala vyložit celou jejich úžasnou nabídku, pak jsem zdvořile odmítla a naopak jsem jim nabídla já svoje zboží a služby a dotyční z toho byli tak vedle sebe že se odporoučeli jen s nesmělým …shle…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

každou chvíli, myslím, že vychytávám přesně jejich nejlepší místa. Jednou mi nějaká slečna chtěla prodat parfémy nebo co to bylo, prý na výročí TESCA. nabízela slevovala a nakonec z ní vypadla otázka kolik let slaví tesco a dala mi tři možnosti, tak sem od oka trefila, prý že správně a mám ještě slevu na další parfém, to už bylo moc, tak jsem odešla, že pospíchám. Druhý den mě chytli znova, jiná slečna, ale zase tesco, tak jsem si to poslechla znovu a když se zeptala kolik let má, tak jsem odpověděla něco úplně jiného než den před tím… zajímavé bylo ,že to bylo taky správně… tak nevím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

V takovém připadě je zo mne okamžitě cizinka s exotickým jazykem 🙂
nevidím, neslyším

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Stalo a měli smůlu.Takový styl prodeje neakceptuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek