Miroslavst

Stalo se vám, že se vám něco zdálo, říkali jste si, že si to musíte zapamatovat a ráno jste dutí a nevíte vůbec nic?

Víte jen to, že se vám o něčem zdálo, ale vůbec netušíte co přesně to bylo?

Nejlepší odpověď
anonym

jo zdálo věděla jsem přesně jak mám vyřešit jeden spor ku prospěchu všech v práci a ráno když jsem se vzbudila jediné co jsem si pamatovala že se mi zdálo něco důležitého,ale i kdybych se rozkrájela nemohla jsem si vzpomenout co,až když se stejným návrhem přišla má kolegině tak jsem si vzpoměla

Další odpovědi
panenka

Ano stává se mi to dost často.

iceT

Mockrat,ale taky si za nejakou dobu vzpomenu,to kdyz neco uvidim a hned me to prasti a vim co se mi zdalo

verka

To je totiž normální, a proto je nutné mít u postele zápisník a hned to zapsat.

Andy.vlk

Něco takového se mi občas stává, ale většinou si nepamatuju ani to, že se mi vůbec něco zdálo. :)

Mousinek

Ano mě se to samé stává a je to hodně divná věc a neumím si to vysvětlit