Monny

Stalo se vám, že jste v zaměstnání něco zkazili nebo udělali průšvih?

A pak jste tam radši nechtěli jít a ukončit pracovní poměr.

Nejlepší odpověď
anonym

to že se něco nepovede se snad už stalo každému,ale že by to byl až takový průšvih že bych tam už nešla naštěstí se mi nestalo

Další odpovědi
anonym

Už deset let jsem ve starobním důchodu, takže jsem ledaco prožila. Jako mladá dívka jsem mnohokrát udělala v zaměstnání chybu, a určitě 2× jsem se cítila tak, jak to popisujete vy. Pocit strašný, ale do práce jsem šla. Dva – tři dny jsem se topila ve vlastním potu a nohy se mi klepaly, ale nakonec se všechno vyřešilo. Zjistila jsem, že tak strašně jsem viděla ten průšvih jenom já a ostatním to zas tak tragické nepřišlo. Nic se totiž nejí tak horké, jak se to uvaří. Člověk chybu napraví a za krátký čas je zase všechno vpořádku. Když před problémem utečete, bude vás trápit dlouhou dobu. Když se tomu postavíte čelem, bude pár dnů krušných, ale po čase to budete vyprávět jako veselou příhodu z mládí.

Radak

Umět opravovat chyby je také umění. Není to lehké, jediná cesta je postavit se tomu čelem. Chyby nedělá nikdo schválně. A mě se to stalo také a pak se to vyřešilo.

led

Ale ano. Kto pracuje poctivo robí aj chyby.
Za najväčšiu chybu považujem moje podľahnutie príkazu vedenia podniku, znížila som počet pracovníkov na úseku na polovicu. To bola moja chyba, Preto ako posledná som odišla aj ja (to už nepovažujem za chybu).

lorja

Stalo.Pracovala jsem na lince na plnění roztoků do vaků na dialýzu a při ukládání na patrový koš jsem jedno patro přeskočila a do autoklávu dala o určitý počet kusů méně.I když jsem měla senza šéfa,přesto jsem za ním šla s obavami.Celá odpolední směna se mnou zůstala do 23 hodin a pomohla mi vše dodělat.Potom je vedoucí rozvezl domů a já byla ráda,že vše dobře dopadlo.