Miroslavst

Stalo se vám, že jste šli

třeba z hospody a ráno se probudili u souseda-sousedky?

Nejlepší odpověď
ten který je

Ne ale je to lepší než se probudit přikurtovanej k posteli.:-)

Další odpovědi
ReHu

Zatím ne, ale co nebylo, být může.
Jen jsme kdysi popíjeli na lyžovačce hromadně na pokoji, a ráno se proberu – v tom pokoji. Dodnes netuším, kde spal majitel oné postele 🙂.

anonym

ne já nechodím do hospody

iceT

Vzdycky jsem dosla domu,jen jednou jsem se netrefila a vesla do vedlejsiho panelaku.

salsa verde

mi se to stalo, ale jednou se mi stalo že jsem šla do hospody a probudila jsem se v práci. to je horší.

Michal

Stalo , někdy je to darda.

ladyhawke

To se mi nestalo, ale jednou takhle vylezu z ložnice ve spodním prádle a na gauči v obýváku nečekaně vidím, jak 3 kamarádi chrní evidentně po totální kalbě, můj tehdejší spolubydlící couval z koupelny a když se ho ptám, kde se tu pánové během noci tak tiše načarovali, zazubil se na mě se skelným pohledem a prozpěvoval si: „Ten vůůůz už jeeeel…“

Tomu se říká LSD – Lethal situation dingo