Avatar uživatele
anonym

Stalo se vám, že jste převrátili tác s dortem, talíř s jídlem, sklenici s nápojem…?

Zajímavá 0 před 2886 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

No jéje, sklenici poslední dobou čím dál častěji, nějak se mi zhoršuje koordinace pohybů (někdy). Ale jinak ty horší případy jsou směrovány spíše na mně. Ožralý číšník na mně vyklopil plný tác piv – jako omluva byla útrata zdarma + Sparty. Na mé svatbě brácha při vystupování z autobusu nesl svatební dort. Dopadlo to jako v grotesce z němé éry. Ale dalo se to sníst, jen jsme odstranili brýle.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Občas se mi podaří převrhnout sklenici s nápojem a mám dojem, že s přibývajícími roky se intervaly zkracují. Jinak talíř s jídlem jsem měl už několikrát v minulosti chuť převrátit na palici jistému odrzlému jedinci, bývalému kolegovi v zaměstnání. Nikdy jsem to ale neudělal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Držíte pohár s nápojom v ruke, kde máte hodinky? Ak áno, stačí sa opýtať: „Koľko je hodín?“ Bežný omyl hrdých vlastníkov hodiniek, otočenie ruky s pohárom.
„Nešikovnosť moja, neopúšťaj ma“ sa ma drží celých xx rokov a netajím to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

No tak tohle je celkem běžné, pokud máš malinké bydlení a velinký apetit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Stalo? Stává, pořád. Pamatuju si, že eště jako malá jsem převrátila čaj s citronem a cukrem přímo do klávesnice, nebo jsem lezla na židli u stolu a vylila jsem horký kakao. Takhle jsem se opařila už mockrát. Nebo jsem rozsypala semínka z mističky, vylila sklenici na koberec (ten už toho přežil), vypadla mi z ruky komplet miska s teplým jídlem, dneska mi přímo ještě ze studený palačinky před strčením do mikrovlnky vypadl kus špenátu… :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

led: kurňa to je dobré, při první příležitosti to vyzkouším. Předem si ale zajistím únikovou cestu.

před 2886 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ale nesmú to čakať. :)

před 2886 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek